آیا شما هم به دنبال شروع کار در کانادا هستید؟ قبل از انجام این فعالیت باید یک سری دوره های خاص را پشت سر بگذارید. یکی از همین دوره های محبوب، دوره های PACE در کانادا می باشد. به خاطر داشته باشید که این دوره به معنای آموزش حرفه ای، کاربردی و مداوم در کشور کانادا می باشد. به صورت کلی، این دوره آموزشی به شما اجازه می دهد تا همه اطلاعات مورد نیاز خود در جهت شروع کار در کانادا را دریافت نمایید. کارفرمایان باید این اطلاعات را به صورت تمام وقت در اختیار کارآموزان جدید خود قرار دهند. به خاطر داشته باشید که این دوره ها حضوری بوده و پس از اتمام شرکت در آن، کارآموزان می توانند مدارک مخصوص را دریافت نمایند. پس از اتمام این دوره، مسیر شروع کار در کانادا همواره خواهد شد.

لطفا تا انتهای مطلب با اوج آرام همراه باشید.

 

مزایای دوره های PACE در کانادا

مزایای دوره های PACE در کانادا

امروز ما قصد داریم تا درد مورد چیستی و کاربرد دوره های PACE در کانادا با شما صحبت کنیم. همچنین، اطلاعاتی را در مورد شرایط این دوره ها، هزینه ها و مباحث مربوط به مدرک این دوره برایتان آماده کرده ایم. پس اگر شما هم به دنبال شروع کار در کانادا هستید، بهتر است که این دوره ویژه را از دست ندهید. در صورتی که شما هم به دوره های PACE در کانادا علاقه دارید، در ادامه با ما همراه شوید.

معرفی کلی دوره های PACE در کانادا

به صورت کلی، دوره های PACE در کانادا می توانند در زیر شاخه ها و دسته بندی های متنوعی در اختیار مشتریان قرار گیرند. هر کدام از این دسته بندی ها و زیر شاخه ها، در یک بازه زمانی خاص راه اندازی می شوند. به خاطر داشته باشید که مدت زمان این دوره، زمان شروع آن و هزینه ای که شما باید برای شرکت در آن پرداخت کنید می تواند تحت تاثیر نوع آن قرار گیرد.

نام رشته زمان شروع دوره مدت زمان دوره هزینه
مدیریت کسب‌وکار پیشرفته ژانویه، مه و سپتامبر ۱۲ ماه ۱۵۰۵۰ دلار کانادا
هوش مصنوعی ژانویه ۱۲ ماه ۲۱۸۵۰ دلار کانادا
مدیریت منابع انسانی مه و سپتامبر ۱۲ ماه ۱۹۷۵۰ دلار کانادا
امنیت شبکه فوریه و اوت ۱۶ ماه ۲۳۶۲۰ دلار کانادا
روابط عمومی، بازاریابی و مدیریت ارتباطات استراتژیک اوت ۱۳ ماه ۱۹۷۵۰ دلار کانادا
تجزیه‌وتحلیل برای پیش‌بینی سپتامبر ۱۲ ماه ۲۱۸۵۰ دلار کانادا
مدیریت پروژه مه و سپتامبر ۱۲ ماه ۱۹۹۵۰ دلار کانادا

 

شرکت در دوره های PACE در کانادا

شرکت در دوره های PACE در کانادا

شرایط شرکت در دوره های PACE در کانادا

برای شرکت در دوره های PACE در کانادا، شما باید یک سری شرایط خاص داشته باشید. در لیست زیر شما می توانید این شرایط مهم و پر اهمیت را مشاهده نمایید.

 • داشتن حداقل 18 سال تمام
 • داشتن مهارت های فنی
 • آشنایی با زبان انگلیسی
 • داشتن مدرک کارشناسی
 • به همراه داشتن معدل GPA
 • آشنایی با دنیای برنامه نویسی

چه مهارت هایی برای این دوره ها مورد نیاز هستند؟

به خاطر داشته باشید که برای شرکت در دوره های PACE در کانادا، شما باید با یک سری مهارت های عمومی و کامپیوتری آشنا باشید. اولین دسته بندی مهارت، مربوط به زبان است. شما باید بتوانید از آزمون آیلتس حداقل نمره 6.5 را کسب کنید. جدا از این مسئله، در صورتی که توانایی شرکت در دوره های پولی را ندارید باید مدرک دبیرستانی زبان انگلیسی را دریافت کرده باشید. دیگر مهارت مورد نیاز برای شرکت در دوره های PACE در کانادا مربوط به مهارت های کامپیوتری می باشد. شما باید به خوبی با شبکه های اجتماعی مختلف، سیستم عامل های متنوع و نحوه مدیریت فضای مجازی آشنایی داشته باشید.

مدارک مورد نیاز دوره های PACE در کانادا

البته که شرکت در دوره های PACE در کانادا بدون در اختیار داشتن یک سری مدارک خاص امکان پذیر نیست. در لیست زیر، شما می توانید چند مورد از مدارک مورد نیاز این دوره آموزشی را به صورت کامل مشاهده نمایید.

 • داشتن پاسپورت معتبر
 • داشتن مدرک تحصیلی معتبر
 • مدرک زبان
 • فرم درخواست
 • اثبات تمکن مالی
 • معاینه پزشکی
 • مدارک کارشناسی مرتبط با موضوع دوره آموزشی

در صورتی که شما مدرک کارشناسی مرتبط با دوره های PACE در کانادا را در اختیار ندارید، احتمال اینکه درخواستتان رد شود افزایش پیدا می کند.

مراحل مربوط به ثبت درخواست دوره های PACE در کانادا

مراحل ثبت نام در دوره های PACE در کانادا، چهار قسمت اصلی دارند. در اولین مرحله شما باید مدارک خود را آماده کنید. بهتر است که همه چیز را به موقع تحویل دهید تا با مشکلی مواجه نشوید. در دومین مرحله شما باید درخواست خود را ارسال کنید. شما باید فرم اینترنتی را تکمیل و هزینه 150 دلاری آن را پرداخت نمایید. در مرحله سوم دانشگاه درخواست شما را بررسی کرده و در صورت امکان، پذیرش می کند. در نهایت شما می توانید روند ثبت نام نهایی را طی کنید.

دوره های PACE در کانادا

دوره های PACE در کانادا

چه زمانی می توانیم درخواست خود را برای این دوره ها ثبت کنیم؟

به خاطر داشته باشید که ظرفیت دوره های PACE در کانادا محدود هستند. یعنی شما همیشه نمی توانید در این دوره ها ثبت نام کنید. همین مسئله هم باعث شده تا اقدام سریع برای شرکت در این دوره ها به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شود. در صورتی که شما هم به دنبال شرکت در این دوره ها هستید، بسته به تاریخ شروع دوره تان بهتر است که در 15 مه، 15 سپتامبر و 15 ژانویه نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که پس از ثبت درخواست، امکان تغییر هیچ چیز وجود ندارد. پس با دقت مدارک خود را آپلود کنید.

دریافت بورسیه برای شرکت در دوره های PACE در کانادا

جالب است بدانید که برای شرکت در دوره های PACE در کانادا، امکان دریافت بورسیه تحصیلی هم وجود دارد. دانشجویان بین المللی می توانند درخواست خود را برای دریافت بورسیه تحصیلی ثبت نمایند. دانشگاه وینیپگ یکی از دانشگاه های معتبر کشور کانادا به حساب می آید که متقاضیان ورود به این دوره آموزشی را بورسیه می کند. ارزش این بورسیه 3500 دلار کانادا بوده و به افرادی تعلق می گیرد که 80 درصد میانگین معدل پذیرش را دریافت کرده باشند. به همین علت، در جهت دریافت این بورسیه کار شما کمی سخت می شود. ولی با تحصیل مناسب و دریافت نمره های کافی، به راحتی می توانید نسبت به دریافت بورسیه برای شرکت در دوره های PACE در کانادا اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید