کروز ورتوسا نهایی
آپدیت کروز

شاید تابه حال تصور این را هم نکرده باشید که روزی با کشتی رویاهایتان که تمام توقعاتتان را از سفر و خوش گذرانی برآورده می کند، راهی سفرهای جهانگردی شوید. یا اینکه احتمالا از دسته دوم باشید که مدام خیال سفر با کشتی و گشت و گذار روی دریا را در ذهن تان می پرورانید. تور دبی کشتی کروز شما را به سفری جادویی با امکانات فوق العاده دعوت می کند تا حس و حال عجیب و غریبی را تجربه کنید. لذت به خواب رفتن و بیدار شدن در دل اقیانوسها که خوش گذرانی های روی عرشه کشتی اش غیر قابل توصیف است. گمان نمی کنم هیچ سفر دیگری به اندازه سفرهای اقیانوسی به خصوص تور دبی کشتی کروز بتواند لذت بی انتهای گشت و گذار در سرزمین های ناشناخته را کامل کند. سفری هر چند کوتاه که با کشتی مدرن و لوکس و مجهز راهی مقاصد جدید گردشگری دنیا می شوید. برخلاف مسیرهای کشتی رانی متداول اقیانوسی که در آن سفر از یک نقطه آغاز و به نقطه دیگری ختم می شود، در سبک جدید سفرهای گردشگری با تور دبی کشتی کروز در طول مدت کوتاه سفر جاهای مختلفی را می بینید. ضمن اینکه داخل کشتی از انواع و اقسام تفریحات هیجان انگیز مورد علاقه تان سرخوش می شوید.

خدمات تور دبی کشتی کروز 8 روزه : سواحل جنوبی خلیج فارس در سواحل کشور امارات و عمان پاییز و زمستان 1402

تاریخ های پرواز

(5 12 19 26 آذر) (3 10 17 24 دی) (1 8 15 22 29 بهمن) (6 13 20 27 اسفند) (5 12 19 26 فروردین)

کشتی کروز

MSC Opera Cruise

خدماتی که در تور ارائه داده می شود

  • پرواز
  • اخذ ویزای مولتی کروز شیپ
  • اقامت 8 روزه در کشتی کروز به همراه صبحانه ناهار و شام
  • بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای سفر

  • اصل پاسپورت
  • اسکن کارت ملی
  • اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ پرواز بازگشت
  • اسکن یک قطعه عکس رنگی 4&6
  • اسکن کامل صفحه اول شناسنامه
  • پیش پرداخت کل مبلغ ریالی + 90% مبلغ ارزی

برنامه سفر

روز 1 : پرواز تهران به دبی

باید در ابتدا در فرودگاه تهران حضور پیدا کنید. ساعت 4 بامداد به کانتر هواپیمایی ماهان ایر مراجعه می کنید و با گرفتن کارت پرواز در ساعت 7 و 50 دقیقه صبح هواپیما تهران را به مقصد دبی ترک می کند. ساعت 10 و 30 دقیقه به فرودگاه دبی می رسید. در مراحل بعد حرکت به سمت بندر شیخ رشید دبی، مراجعه به شرکت MCS Cruise و بعد از آن انجام تشریفات. بعد از انجام تشریفات وارد کشتی کروز می شوید و با تحویل کابین ها وقت آزاد برای گشت و گذار در کشتی خواهید داشت تا بتوانید با امکانات تفریحی کشتی آشنا شوید. ساعت 19:00 باید در عرشه کشتی حضور داشته باشید تا نکات ایمنی سفر به شما توضیح داده شود. ساعت 21:00 کشتی بندر دبی را ترک و سفر به مقصد شهر ساحلی خصب کشور عمان آغاز می شود.

روز 2 : خصب

روز خود را با صرف صبحانه لاکچری در کشتی آغاز می کنید. ساعت 9 صبح به بندر خصب در کشور عمان می رسید. اگر تور آپشنال خریداری کرده باشید می توانید از شهر دیدن کنید. ساعت 18:00 ترک بندر و حرکت به سمت شهر مسقط عمان

روز 3 : مسقط

خوردن صبحانه در کشتی، ساعت 08:00 صبح ورود به مسقط، اگر گشت آپیشنال خریداری کرده باشید می توانید از جاذبه های گردشگری شهر مسقط دیدن کنید. در غیر این صورت ساعت 18:00 کشتی بندر را به سمت ابوظبی ترک می کند.

روز 4 : در مسیر به ابوظبی

در این روز شما کاملا وقت آزاد دارید تا از امکانات تفریحی داخل کشتی که شامل تفریحات کازینو، فروشگاه، پارک آبی و رستوران ها استفاده کنید.

روز 5 : ابوظبی

خوردن صبحانه در کشتی کروز بعد از پهلو گرفتن در بندر ابوظبی اگر تور آپشنال ابوظبی را خریداری کرده باشید می توانید از مجموعه فراری یا موزه لوور شعبه ابوظبی دیدن کنید. ساعت 21:00 ترک بندر ابوظبی و سفر به سمت جزیره بنی یاس کشور امارات

روز 6 : جزیره بنی یاس

صرف صبحانه در کشتی، ساعت تقریبا 8 صبح به جزیره می رسید. اگر تور آپشنال جزیره را خریداری کرده باشید می توانید از فضای سبز فوق العاده جزیره دیدن کنید. ساعت 17:00 کشتی جزیره را ترک می کند و به سمت دبی باز می گردد.

روز 7 : دبی

کشتی ساعت 9 صبح به دبی می رسد. اگر تور آپشنال را خریداری کرده باشید می توانید از شهر دیدن کنید در غیر اینصورت در کشتی اقامت خواهید داشت. ساعت 21:00 به پذیرش مراجعه خواهید کرد و بعد از تسویه حساب با کشتی، مراحل check out را انجام می دهید و فردا صبح از کشتی خارج می شوید.

روز 8 : دبی به تهران

صرف صبحانه در کشتی، ساعت 19:00 باید در فرودگاه حضور پیدا کنید. بعد از گرفتن کارت پرواز خود، ساعت 10 و 30 دقیقه به تهران پرواز می کنید و سفر شما به پایان می رسد.

قیمت تور دبی کشتی کروز

باید این خبر خوش را به شما بدهیم که با کشتی کروز MSC ایتالیایی سفر اسرار آمیزی به سواحل و ناشناخته های خلیج فارس خواهید داشت. پاییز و زمستان امسال همراهی با تور دبی در سواحل جنوبی خلیج فارس و بازدید از شهرهای ابوظبی، دبی، خصب، جزیره صیر بنی یاس در امارات و نهایتا شهر مسقط عمان تجربه ای بی نظیر است. سفر با کشتی MSC OPERA با اتاقهای اقامتی لوکس و امکانات فراوان را در کمتر هتلی تجربه می کنید. جالب تر اینکه برنامه های تفریحی و شاد کشتی در کنار برنامه ریزی دقیق برای توقف و تفریح در سواحل جذاب و بی بدیل، لحظاتی پر از هیجان دائمی برای عاشقان خوش گذرانی به همراه دارد.

قیمت تور دبی کشتی کروز

در تور دبی کشتی کروز در پاییز و زمستان بهترین شرایط آب و هوایی و زیبایی های مجذوب کننده کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را تجربه می کنید. سفری به یادماندنی و خاطره انگیز که قطعا شما را برای لذت مجدد به کشتی کروز می کشاند. شب هایی پرهیجان و پر شور و حال که در زندگی تان بی سابقه بوده و با هیچ شرایطی قابل مقایسه نیست. تفریحات و بزم و پایکوبی روی اقیانوس در زیر نور نقره ای ماه هر گردشگری را به وجد می آورد.

در تور دبی کشتی کروز چه می گذرد؟

احتمالا برای کسانی که تجربه سفر دریایی نداشته اند، اولین سوال این است که تور چه امکاناتی دارد و چرا متفاوت است؟ کشتی کروز یک کشتی غول پیکر لاکچری گردشگری با به روزترین امکانات رفاهی و تجهیزات برای جابجایی مسافران است. با وجود اینکه نقش وسیله حمل و نقل گردشگری را در تور دبی دارد اما جذابیت های تفریحی توریستی آن به حدی زیاد است که تبدیل به یک هتل، کلاب و تفریحگاه چند منظوره شده است.

هنگامی که با تور دبی کشتی کروز همراه می شوید، مناطقی مشهور و دیدنی مانند دبی مارینا، معماری باشکوه عین دبی، هتل زیبای برج العرب، پالم جمیرا و.. را از نزدیک تماشا خواهید کرد. کشتی در این مناطق توقف دارد و فرصتی برای گشت زنی به شما می دهد. در این سفر چند ساعته برنامه ریزی شده کاملا سرگرم و شاد هستید و فرصت خالی ندارید. خیلی از گردشگران این موقعیت را برای ماه عسل شان انتخاب می کنند و از با هم بودن روی آبهای نیلگون خلیج فارس و شام دو نفره نهایت لذت را می برند.

کروز در دبی

چرا سفر با کشتی کروز بهترین انتخاب است؟

تجربه هر نوع سفر جهانگردی که داشته باشید تا زمانی که سفر دریایی را تجربه نکنید، لذت واقعی سفر را درک نخواهید کرد. مزیت بزرگ این گونه سفرها به خصوص با کشتی لوکس کروز این است که از امکانات رفاهی بی نظیر و منحصر به فرد بهره می برید. هر لحظه از این که بر روی آبهای اقیانوسی شناورید، هیجان وصف ناپذیری خواهید داشت. سفرهای دریایی با هیچ نمونه دیگری قابل مقایسه نیستند. موقعیتی که شما را از روزمرگی و دغدغه های معمول زندگی جدا می کند. چند روزی از تمام برنامه های کاری تان جدا می شوید و حس آرامش و لذت را با تمام وجود حس می کنید. فارغ از چالش های همیشگی زندگی روی آبهای خروشان به تمدد اعصاب مشغول می شوید. در حالی که بر فراز عرشه کشتی شام لذیذی را با صدای موسیقی و رقص و آواز نوش جان می کنید. قطعا تک تک لحظات تان در کشتی کروز همراه عزیزانتان خاطره انگیزترین خواهد بود.

سفری چند ساعته در دبی با شام

رهسپار شدن با تور دبی کشتی کروز یک سفر متفاوت هیجان انگیز است. شما در طول این مدت از دیدنی ها و شهرهای گوناگونی مانند هتل باشکوه برج العرب و دبی مارینا و پالم جمیرا دیدن خواهید کرد. مهم تر اینکه کشتی کروز به خودی خود مکانی دیدنی و جذاب برای خوشگذرانی های تمام و کمال است. جمیرا از مهم ترین مکانهای دیدنی این سفر است. پالم جمیرا شهری جزیره ای و جالب است که تمام بخش های آن ساخت دست بشر است. جزیره ای غرق نور که اولین مونوریل خاورمیانه را در خود جای داده است. انبوهی از هتل های لوکس و آپارتمان های کوتاه و بلند منظره چشم نوازی به آن می دهد. در بخش شاخه ای مانند جزیره جمیرا ویلاهای مسکونی قرار دارد که از اقامتگاه های بی همتای دبی است.

مارینا دبی

ضیافت به یاد ماندنی در مارینا دبی

مارینا دبی منطقه ای با معماری مدرن و خیره کننده است که نورپردازی فوق العاده آن در شب هر بیننده ای را میخکوب می کند. صرف شام در چنین منطقه ای در تور دبی کشتی کروز با ساحل ارغوانی و هوای معتدل و شرجی و وعده های غذایی متنوع و لذیذ قطعا می تواند ضیافت ماندگار ماه عسل یا هر دورهمی دیگری باشد. منطقه مارینا دبی محدوده ای ساحلی در کنار کانالی آبی به طول 3 کیلومتر است. در این منطقه کافه ها و رستورانها به وفور به چشم می خورند. در فضای اطراف کانال در امتداد 8 کیلومتر مسیر پیاده روی برای قدم زدن و گشت و گذار در نظر گرفته شده است. این ناحیه یکی از وسیع ترین ماریناهای ساخت دست بشر در جهان به شمار می رود. دبی مارینا منطقه ای با چراغ های همیشه چشمک زن و پویا با آسمان خراش ها و برج های لوکس چندین طبقه دل هر بیننده ای را می رباید.

تور دبی کشتی کروز از بندر عباس

تور دبی کشتی کروز از بندر عباس

برای سفر به شهر خوشی های بی انتهای دبی، مسیرهای متفاوتی پیش روی شماست اما هیجان انگیزترین و اقتصادی ترین روش سفر با تور دبی با کشتی کروز است. همانطور که می دانید ما در همسایگی آبی کشور امارات در حاشیه خلیج فارس هستیم. با این کشور مرز آبی مشترک داریم. این موقعیت استراتژیک شرایط مناسبی به وجود آورده تا سفری جذابتر و به نسبت ارزانتر از هواپیما به امارات داشته باشید. بزرگترین کشتی کروز اقیانوس پیما که در حال حاضر در کشور در حال تردد است، کشتی سانی با 176 متر طول و دارای 7 طبقه است. غول آب نوردی که با پهنای 23 متر و تجهیزات 130 کابین 413 تختخوابی امکانات رفاهی لوکسی در اختیار مسافران می گذارد. از آنجایی که این اقیانوس پیمای غول پیکر 3500 متر مربع فضای داخلی دارد، تمام مجموعه های مورد نیاز شامل رستورانها، کافی شاپها، سالن بیلیارد، سالن سینما، اتاق جلسات و مطالعه، سالن نشست ها و همایش ها، مجموعه بازی کودکان و آشپزخانه با امکانات طبخ غذاهای ایرانی در آن گنجانده شده است.

کشتی کروز در مسیر بندر عباس شارجه رفت و آمد دارد. با تهیه بلیط این کشتی مسافری فوق العاده می توانید با بهترین و لوکس ترین شرایط به امارات سفر کنید. قیمت تور به نوع امکانات اقامتی در کشتی بستگی دارد. این کشتی از اسکله باهنر در روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 6 عصر حرکت می کند. در ضمن روزهای دوشنبه و چهارشنبه از اسکله مینا خالد شارجه برگشت دارد. مدت زمان سفر لاکچری شما روی آبهای خلیج فارس 12 تا 14 ساعت است و مجوز حمل بار بین 80-100 کیلوگرم را دارید. برای اقامت در این هتل لوکس روی اقیانوس همانند هتل های معمول بسته به کلاس اتاق اقامتی و دریافت امکانات هزینه های متفاوتی می پردازید. به همراهی تور دبی کشتی کروز می توانید بهترین اوقات را در سفرهای خارجی با هزینه ای مقرون به صرفه تجربه کنید.

تور دبی کشتی کروز از بندر لنگه

تور دبی کشتی کروز از بندر لنگه

دبی بی تردید یکی از محبوب ترین شهرهای گردشگری دنیاست. ایرانی ها هم به شدت به این شهر آرمانی با تلفیق جذاب مدرنیته و تکنولوژی با معماری خارق العاده و تفریحات متنوع و منحصر به فردش علاقه مندند. یکی از دلایل بزرگ محبوبیت این شهر آب و هوای معتدل است که فرصت تفریحات آبی و استراحت و آفتاب گرفتن را به گردشگران می دهد. شهری زنده و پویا که در تمام طول شب و روز از هیجان و موسیقی و شور و حال باز نمی ایستد.

در این میان تور دبی کشتی کروز هیجان این سفر برون مرزی را برای ایرانی های چند برابر می کند. برای سفر آبی به دبی باید به بندرهای جنوبی بروید. با توجه به اینکه بندر لنگه در مرزی ترین نقطه جنوبی واقع شده، یکی از مهمترین بنادر مرتبط با کشورهای حاشیه خلیج فارس است. با وجود اینکه امکان سفر با هواپیما در مدت چند ساعت به دبی امکان پذیر است، اما سفر با کشتی از هر نظر ارجحیت دارد. شما با هزینه کمتری بلیط کشتی تهیه می کنید.

می توانید چشم اندازهای باشکوه مناظر ساحلی و اقامتگاه های جزیره ای را مشاهده کنید. در آبهای نیلگون موجودات دریایی را با چشم غیر مسلح ببینید. شما می توانید به راحتی با سفرهای داخلی خود را به بندر لنگه یا بندر عباس برسانید و از یکی از این بنادر با تور کشتی کروز همراه شوید. همراهی با کشتی در این سفر از آنچه تصور می کنید بسیار راحت تر و مفرح تر است. نگاهی به آمار سفرهای سال های اخیر نشان می دهد نیمی از گردشگران ایرانی سفرهای دریایی را به دلیل جذابیت زیاد و امکانات عالی ترجیح می دهند.

امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شما دوستان عزیز همچنین می توانید در صورت داشتن نظرات و انتقادات، آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.