در سال های گذشته به دلایل گوناگون، میزان مهاجرت مردم کشورمان به سایر کشور های خارجی افزایش یافته است. در راستای این مسئله افراد مختلف به کشور های محبوب خود سفر کرده اند تا زندگی مناسبی را برای خود و خانواده فراهم سازند. گزینه های مختلفی وجود دارند که می توان در آن ها شرایط ایده آلی را برای زندگی فراهم نمود. همان طور که می دانید، آفریقا به عنوان یکی از برترین گزینه های ممکن شناخته می شود، اما علاوه بر اروپا، آمریکا، قاره آفریقا نیز از محبوبیت قابل توجهی بهره مند است. یکی از کشور های مناسب برای سکونت ایرانیان در قاره آفریقا، کشور مصر می باشد.همچنین در سال های اخیر تور مصر به عنوان مقصد محبوب اکثریت ایرانیان شناخته شده است. لازمه ورود به کشور مصر مانندد بسیاری از کشور ها دریافت ویزا مصر میباشد. در این مطلب سعی داریم شرایط دریافت ویزا مصر را برسی کنیم.

در دهه های اخیر به دلیل افزایش میزان مهاجرت و مسافرت مردم کشورمان به کشور های مختلف جهان، شاهد تاسیس مراکز و موسسات زیادی به منظور ارائه ویزا مصر بوده ایم. برخی از این مراکز که به عنوان موسسات مهاجرتی نیز فعالیت دارند، با راهنمایی لازم، شما را در این زمینه کمک می کنند. اما قبل از هر چیزی نیاز است تا اطلاعات مفیدی را در این رابطه کسب نمایید. در صورت عدم توجه لازم به این مسئله، ممکن است در حین مهاجرت سفر خود به کشور های خارجی مختلف، با مشکلات بزرگی روبرو شوید.

شرایط دریافت ویزای مصر

چرا مصر به ایران ویزا نمی داد؟

یکی از ابهاماتی که برای بسیاری از مردم کشور ایران تاکنون بر طرف نشده است، علت ویزا ندادن کشور مصر به ایرانیان می باشد. به طور کلی، قبل از وقوع انقلاب اسلامی، مردم کشور مصر و افراد سیاسی این کشور ارتباطات بسیار خوبی را با ایران داشتند. در آن زمان ایران نیز توانسته بود با افراد سیاسی این کشور ارتباطات نزدیکی را ایجاد کند. اما نیاز است که بدانید، از زمان وقوع انقلاب اسلامی در کشور ایران، کشور مصر با کشور ایران دچار اختلافات سیاسی گسترده ای شد. در راستای این مسئله نیز به مرور زمان تمامی ارتباطات این دو کشور قطع شد. این مسئله موجب شده تا ایرانیان نتوانند از طریق روش های رسمی وارد کشور مصر شوند.

البته لازم به ذکر است که کشور مصر تنها در صورتی به ایرانیان ویزا مصر را ارائه خواهد کرد که مردم کشورمان از طریق شرکت های توریستی به دریافت این ویزا بپردازند. کشور مصر در سال های اخیر قوانینی را وضع کرده است که از طریق آن ایرانیان موفق می شوند تا وارد کشور مصر شوند. لازم به ذکر است که ایرانیانی که قصد بازدید از کشور مصر و دریافت ویزا مصر را دارند، تنها می توانند از جنوب سینا بازدید نمایند. با وجود این شرایط برخی از افراد همچنان علاقه مند به حضور در مصر هستند. شرکت رهگذران اوج آرام با داشتن قرارداد رسمی میتواند برای شما عزیزان درخواست اخذ ویزا مصر نماید. برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما: 45419-021

قیمت ویزای مصر

قیمت ویزا مصر ممکن است رقم های بسیار بالا و بسیار پایینی را تجربه کند. به دلیل مجوز های صادر شده از سوی این کشور در ماه های اخیر، ممکن است رقم های مختلفی برای ویزا این کشور ارائه شود. بدین منظور پیشنهاد می کنیم تا از مراکزی به تهیه ویزا این کشور بپردازید که دارای اعتبار لازم در این زمینه هستند. توجه داشته باشید که موسسات معتبر قیمت های مناسب تری را به شما ارائه می دهند. یکی از شرکت های معتبر که میتوانید از طریق آن برای دریافت ویزای مصر اقدام کنید، اوج آرام می باشد.

قیمت ویزای مصر

هزینه سفر به مصر

یکی از مسائلی که قبل از دریافت ویزا مصر باید مورد بررسی قرار بگیرد، هزینه سفر به مصر می باشد. به طور کلی وضعیت اقتصادی کشور مصر در حالت مناسبی قرار دارد و مردم کشور ایران می توانند شرایط مطلوبی را در این کشور داشته باشند. البته بسیاری از افراد علاقه دارند تا به تنهایی به سفر خود به کشور مصر بپردازند که این مسئله سبب افزایش هزینه های مربوط به سفر می شود. اما هنگامی که شما به خرید تور های مخصوص سفر به مصر بپردازید، تا مقدار بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. این مسئله به مرور زمان موجب می شود تا شما بتوانید علاوه بر داشتن یک سفر ایده آل، مبالغ بسیار کمی را نیز پرداخت نمایید.

ویزای مصر برای افغانستان

یکی از مسائلی که شاید بسیاری از مردم کشور های مختلف از جمله ایرانیان با آن مواجه شده باشند، عدم صدور ویزا مصر برای مردم کشور افغانستان می باشد. به طور کلی کشور مصر اگرچه تا ماه های گذشته کشور ایران را از سفر به خود محروم کرده بود، این شرایط برای کشور افغانستان نیز بدین شکل بود. امروزه وضعیت دقیقی از شرایط سفر به مصر توسط مردم کشور افغانستان در دسترس نیست. اما می توان احتمال داد که با مجوز های صادر شده برای کشور ایران، به زودی شاهد سفر مردم افغان به کشور مصر خواهیم بود. لازم به ذکر است که کشور مصر به مرور زمان در حال آسان تر کردن شرایط برای سفر شما می باشد.

سفر به مصر با پاسپورت ایرانی

یکی از ویژگی های مصر در سال های اخیر که موجب شده تا حجم سفر ایرانیان به آن افزایش یابد، دریافت ویزا مصر توسط ایرانیان به وسیله پاسپورت های ایرانی می باشد.در سال های اخیر کشور مصر پاسپورت ایرانی را به رسمیت شناخته و در راستای این مسئله نیز مردم کشور ایران می توانند با داشتن پاسپورت ایران نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام نمایند. توجه داشته باشید که پروسه سفر به کشور مصر به همراه پاسپورت ایران، باید توسط شرکت ها و مراکز مهاجرتی و توریستی صورت بگیرد.

دریافت ویزا مصر در کمترین زمان

دریافت ویزا مصر

با پیشرفته تر شدن جهان، دریافت ویزا کشور های مختلف نیز بسیار راحت تر از گذشته شده و همین مسئله موجب شده تا بسیاری از افراد برای دریافت ویزای مصر اقدام نمایند. برای دریافت ویزا مصر نیاز است تا با شرایط و مدارک مربوط به دریافت این ویزا آشنا شوید و سپس با ایجاد شرایط لازم برای دریافت آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید به دلیل مجوز های صادر شده از سوی این کشور در ماه های اخیر، بسیاری از مردم کشورمان هنوز با روش های دریافت ویزای این کشور آشنا نشده اند. بنابراین استفاده از یک مرکز مهاجرتی گزینه مناسب تری می باشد.

شرایط ویزا مصر

یکی از سوالات پرتکرار، بررسی شرایط ویزا مصر می باشد. برای دریافت ویزای مصر نیاز است تا دارای پاسپورت ایرانی به همراه 6 ماه اعتبار باشید. علاوه بر این مسئله شما نباید هیچ گونه سابقه کیفری و بازدید گردشگری داشته باشید. در غیر این صورت دریافت ویزای مصر برای شما سخت خواهد بود.

شرایط ویزا مصر

سفر به مصر ویزا میخواهد؟

یکی از شروط و قواعد اصلی کشور مصر برای ورود مردم کشور ایران به کشور مصر، داشتن ویزا می باشد. به طور کلی کشور مصر افرادی را که قصد دارند به صورت بدون ویزا به سفر به کشور مصر بپردازند، جلوگیری خواهد خواهد کرد. بنابراین پیشنهاد می شود تا برای سفر راحت تر به این کشور از روش های دریافت ویزای کشور مصر استفاده نمایید. با این شرایط شما می توانید به شکل بهتری نسبت به دریافت ویزای موردنظر خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که عدم توجه لازم به این مسئله، موجب می شود تا شما در حین سفر به مشکل بر بخورید. لازم به ذکر است که کشور مصر برای این مسئله اهمیت بسیار زیادی را قائل بوده و تنها پنج کشور جهان می توانند به صورت بدون ویزا به آن سفر کنند.

مدارک موردنیاز برای ویزا مصر

بررسی مدارک موردنیاز از جمله مسائلی بوده که مسافرین مصر باید به تحلیل و بررسی دقیق آن بپردازند تا در حین سفر با مشکل مواجه نشوند. در ابتدا نیاز است تا پاسپورت مسافرین از شیش ماه اعتبار برخوردار باشد تا ویزا به این افراد ارائه شود. در ادامه نیز، نیاز است تا چند قطعه عکس شش در چهار با پس زمینه سفید به مراجعه مربوطه ارائه شود. فرم درخواست ویزا مصر و همچنین رزرو بلیط هتل و بلیط پرواز از جمله مدارکی  بوده که باید ارائه گردد. فتوکپی شناسنامه و بخشی از پاسپورت شما جزو مدارک الزامی کشور مصر می باشد.

زمان اخذ ویزا مصر

یکی از موضوعاتی که قبل از سفر خود به کشور مصر باید مورد بررسی دقیق شما قرار بگیرد، زمان اخذ ویزا مصر می باشد. به طور کلی کشور مصر زمان دقیقی را برای دریافت ویزا توسط مسافرین تعیین نکرده است. اما با توجه به مسافرین قبلی، معمولا اگر مدارک شما تکمیل باشد و ایرادات مختلفی در آن وجود نداشته باشد، ویزا کمتر از یک ماه صادر میشود. توجه داشته باشید که این مدت زمان وابسته به پر کردن اطلاعات صحیح و کامل شما می باشد. در صورت ناقص بودن اطلاعات، ممکن است زمان بیشتری برای صدور ویزا سپری شود.

مدارک موردنیاز برای ویزا مصر

سوالات متداول

چگونه درخواست ویزا مصر خود را آسان تر کنم؟

یکی از روش های آسوده تر کردن دریافت ویزا مصر توسط مردم کشورمان، استفاده از خدمات شرکت های مهاجرتی و توریستی می باشد. این گونه از شرکت ها می توانند با ارائه کمک های لازم در این زمینه، در مهاجرت شما نقش مفیدی را داشته باشند. شرکت رهگذران اوج آرام آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

آیا می توان به صورت غیرحضوری به دریافت ویزا مصر پرداخت؟

کشور مصر برای ارائه ویزا نیازی به مصاحبه در کنسولگری نداشته و این مسئله باعث پیش رفتن بهتر راه ها برای دریافت ویزا شده است. شما می توانید با سپردن این فعالیت ها به شرکت های توریستی به راحتی تمامی امور مربوط به آن را انجام دهید.