وقت سفارت آمریکا

سالانه تعداد زیادی از هموطنان ما بنا به دلایل گوناگون مانند تحصیل، درمان، زندگی و کار به کشورهای دیگر دنیا مانند آمریکا مهاجرت می نمایند. در نهایت بسیاری از این افراد از انواع متفاوت ویزا برای مهاجرت به این کشور استفاده می نمایند. یکی از دغدغه های اساسی که این افراد را نگران می نماید تعیین وقت سفارت آمریکا برای دریافت ویزا می باشد. در ادامه این متن به بررسی انواع روش های کاربردی دریافت ویزای کشور آمریکا و وقت سفارت آمریکا خواهیم پرداخت البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که دریافت ویزا برای کشور آمریکا قدری دشوار تر از سایر نقاط دنیا می باشد اما در صورت دریافت ویزا شما به راحتی می توانید این کشور را به عنوان مقصد اصلی مهاجرت خود انتخاب نمایید.

برای خدمات سفارت و مشاوره تماس بگیرید : 02145419

خدمات سفارت آمریکا توسط اوج آرام

سفارت آمریکا در تهران

قطع روابط دیپلماتیک بین کشور ایران و ایالت متحده آمریکا سبب شد تا این کشور برای حفظ منافع شهروندان خود در تاریخ 21 مه 1980 دولت سوئیس را به عنوان حافظ منافع خود در ایران معرفی نماید. سفارت سوئیس از این تاریخ به ارائه خدمات کنسولی به شهروندان آمریکایی که در کشور ایران ساکن می باشند می پردازد. در نهایت می توان اینگونه بیان نمود که امروزه دولت سوئیس حافظ منافع دولت آمریکا در ایران می باشد.

این کنسولگری قادر می باشد تا در زمینه خدمات ارائه گذرنامه، گزارش تولد، درگذشت و سایر خدمات محلی به ارائه خدمت بپردازد. در نهایت می توان به این نکته نیز اشاره نمود که ارائه خدمات مهاجرتی به ایرانیان برای سفر به کشور آمریکا قدری دشوار می باشد. در نتیجه اغلب ایرانیان برای دریافت ویزا برای سفر به کشور آمریکا مجبور به مراجعه به یکی از کشورهای همسایه برای وقت سفارت آمریکا می باشند.

گرفتن وقت سفارت در ارمنستان

ایرانیان که قصد سفر به کشور آمریکا را دارند به خوبی به این امر واقف می باشند که قطع روابط سیاسی در این بین برای آنها مشکلاتی را ایجاد نموده است. یکی از مشکلات ایجاد شده برای ایرانیانی که قصد سفر به کشور آمریکا را دارند عدم وجود سفارت خانه در خاک ایران می باشد. در نتیجه افرادی که قصد سفر به کشور آمریکا را دارند برای دریافت ویزا باید به یکی از کشورهای همسایه ایران که در این زمینه فعال می باشد مراجعه نمایند. کشور ارمنستان نیز یکی از کشورهایی می باشد که ایرانیان می توانند تمامی خدمات دریافت ویزا را در آن طی نمایند. کشور ارمنستان از کشورهایی می باشد که سالانه تعداد زیادی از ایرانیان برای دریافت ویزا به آنجا مراجعه می نمایند.

گرفتن وقت سفارت در ارمنستان

در نتیجه در این کشور خدمات وقت سفارت آمریکا و دریافت ویزا به زبان فارسی نیز محقق گردیده است. همین امر نیز سبب می شود تا پاسخگویی به پرسش های مطرح شده از سوی آفیسرهای ارمنستانی برای ایرانیان بسیار راحت تر باشد. در نهایت فاصله جغرافیایی کم بین دو کشور ایران و ارمنستان از دلایل دیگر انتخاب این کشور برای دریافت وقت سفارت می باشد.

معرفی سایت سفارت این کشور

برای دریافت وقت سفارت آمریکا نیاز است تا افرادی که قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارند حتما به سایت رسمی سفارت آمریکا مراجعه نمایند. البته برای اطمینان از مراحل اجرایی فرایند دریافت وقت سفارت بهتر است تا شما این فرایند را به افراد متخصصی که در این زمینه دارای تجربه می باشند واگذار نمایید. این امر می تواند به شما کمک نماید تا مراحل اجرایی کار دریافت ویزا را با سرعت بیشتری طی نمایید.

سایت سفارت آمریکا

بررسی برخی خدمات سفارت این کشور

در نهایت کاربرانی که قصد سفر به کشور آمریکا را دارند باید نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایند. برای این منظور نیاز است تا کاربران به سفارت آمریکا در هر یک از کشورهای همسایه مراجعه نمایند. البته پیش از اقدام برای دریافت ویزا شما باید نسبت به ثبت نام اولیه و پرداخت هزینه دریافت ویزا اقدام نمایید. در نهایت پس از اقدامات اولیه شما باید به یکی از سفارات کشور آمریکا در ارمنستان، ترکیه و یا عراق مراجعه نمایید.

برای خدمات سفارت و مشاوره تماس بگیرید : 02145419

البته در سفارت آمریکا خدمات دیگری نیز ارائه می شود. از جمله خدمات ارائه شده در سفارت آمریکا می توان به استرداد شهروندان آمریکایی، بررسی وضعیت قربانیان جنایات مانند قاچاق انسان و برخی خدمات شهروندی اشاره نمود. بررسی پرونده های مربوط به فرزندخواندگی و کودک ربایی بین المللی توسط والدین از دیگر خدمات سفارت آمریکا می باشد که به شهروندان این کشور ارائه می شود.

وقت سفارت آمریکا در دبی

انتخاب بهترین سفارت آمریکا برای وقت سفارت آمریکا یکی از چالش برانگیزترین موارد پیش روی ایرانیان می باشد. امارات متحده عربی یکی از کشورهایی می باشد که ایرانیان برای دریافت وقت سفارت به آنجا مراجعه می نمایند. البته توجه داشته باشید که ایرانیان برای ورود به خاک این کشور نیازمند دریافت ویزا می باشند که این امر خود می تواند سبب افزایش هزینه های شما در مسیر دریافت ویزا گردد.

وقت سفارت آمریکا در دبی

البته یکی از محاسن مراجعه به دبی برای دریافت وقت این است که افزایش هزینه ها سبب می شود تا ایرانی ها این کشور را کمتر در اولویت خود برای مراجعه به سفارت آمریکا قرار دهند. که این امر خود می تواند تا حد زیادی به روند اجرایی کار شما سرعت بیشتری ببخشد. در نتیجه برای افرادی که از تمکن مالی مناسبی برخوردار می باشند حضور در خاک دبی برای دریافت وقت سفارت بسیار مناسب تر از سایر روش ها می باشد.

وقت سفارت آمریکا در استانبول

ترکیه یکی از کشورهایی می باشد که ایرانیان برای دریافت وقت سفارت آمریکا به آنجا مراجعه می نمایند. علت اصلی این امر نیز در این است که مردم کشور ایران برای حضور در خاک ترکیه نیاز به دریافت ویزا ندارند. این امر می تواند تا حد زیادی در کاهش هزینه های مسافرت شما به این کشور بکاهد. همچنین فاصله کم ایران با کشور ترکیه سبب کاهش هزینه های مسافرت به این کشور می شود. در نتیجه این مزیت ها ترکیه را به یکی از مناسب ترین کشورها جهت اقدام برای دریافت ویزای آمریکا تبدیل می کند.

البته تمامی این مزایا سبب شده است تا ایرانیانی که کشور ترکیه را برای دریافت وقت سفارت انتخاب نموده اند با مدت زمان طولانی تری برای این امر مواجه گردند. استانبول یکی از شهرهای مهم ترکیه می باشد که در این زمینه به ارائه خدمت می پردازد. شما می توانید با مراجعه به این شهر نسبت به دریافت وقت سفارت و فعالیت های قانونی این امر اقدام نمایید.

وقت سفارت آمریکا در استانبول

 وقت سفارت آمریکا در عمان

عمان یکی دیگر از مقاصد اصلی ایرانیان برای دریافت وقت سفارت می باشد. در واقع کشور عمان برای توریست های ایرانی شرایطی را فراهم نموده است تا این افراد بدون نیاز به دریافت ویزا قادر به مسافرت به این کشور باشند. البته در این بین ما شاهد وجود برخی محدودیت ها نیز می باشیم. برای مثال افسران عمانی می توانند روند اجرایی فرایند دریافت ویزا را با زبان انگلیسی و یا زبان عربی مدیریت نمایند. که این امر می تواند برای متقاضیان دریافت ویزا از سفارت آمریکا در کشور عمان مشکلاتی را ایجاد نماید.

وقت سفارت آمریکا در عمان

وقت سفارت آمریکا در قبرس

قبرس یکی از کشورهای هم مرز با ترکیه می باشد که دارای پیشینه ای اروپایی می باشد. یکی از مزیت های حضور ایرانیان در این کشور برای تعیین وقت سفارت آمریکا به این دلیل می باشد که مسافران ایرانی برای ورود به خاک قبرس نیاز به دریافت ویزا ندارند. همین امر می تواند قبرس را به یکی از کشورهای مناسب برای این امر تبدیل نماید. شناخت کمتر نسبت به قوانین کشور قبرس سبب شده است تا تعداد ایرانیانی که این کشور را برای وقت سفارت انتخاب می نمایند بسیار کم باشد. همین امر می تواند به شما کمک نماید تا فرایند اجرایی برای دریافت ویزا از سفارت آمریکا در قبرس را با سرعت بیشتری مدیریت نمایید.

وقت سفارت آمریکا در قبرس

وقت سفارت آمریکا در باکو

باکو پایتخت کشور آذربایجان می باشد. این کشور یکی دیگر از کشورهای هم مرز با ایران است که شما می توانید برای دریافت وقت سفارت این کشور را انتخاب نمایید. البته در این بین محدودیت هایی وجود دارد. برای مثال برای ورود به سفارت آمریکا در باکو شما ابتدا باید اقدام به دریافت وقت سفارت آمریکا نمایید. این فرایند نیز باید به صورت حضوری اجرایی گردد. در نتیجه خدمات مربوط به این فرایند از طریق اینترنت محقق نمی شود. همین امر از جمله محدودیت های ایجاد شده برای انتخاب باکو برای دریافت وقت سفارت می باشد. این امر می تواند هزینه های مربوط به رفت و آمد شما به این کشور را چند برابر کند.

وقت سفارت آمریکا فوری

دریافت ویزا در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند تا حد زیادی به فرایند مهاجرت شما سرعت بیشتری ببخشد. در نتیجه نیاز است تا شما برای کاهش وقت از خدمات تخصصی که افراد مجرب در این زمینه ارائه می دهند بهره مند گردید. با استفاده از این خدمات شما می توانید وقت را به صورت کاملا فوری تعیین و به پروسه دریافت ویزای خود سرعت ببخشید.

برای خدمات سفارت و مشاوره تماس بگیرید : 02145419

رزرو وقت سفارت آمریکا

یکی از نگرانی هایی که اغلب افرادی را که قصد دریافت ویزای کشور آمریکا را دارند به چالش می کشد مدت زمان مورد نیاز برای تعیین وقت سفارت آمریکا می باشد. بررسی ها نشان می دهد که این مدت زمان در کشورها و یا شرایط مختلف بسیار متغیر می باشد. در نتیجه شما نمی توانید زمان دقیقی را برای این امر تعیین نمایید. در نهایت انتخاب کشور مورد نظر برای دریافت وقت سفارت از جمله موارد موثر در این زمینه می باشد.

شما می توانید با مراجعه به تقویم وقت سفارت نسبت به تعیین زمان مناسب برای ورود به سفارت اقدام نمایید. استفاده از خدمات شرکت های مهاجرتی یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که می تواند به روند تعیین وقت سفارت برای شما کمک شایانی نماید. اینگونه مجموعه ها با تجربه فراوانی که در این زمینه دریافت نموده اند می توانند به ما در کوتاه شدن زمان تعیین وقت و همچنین دریافت ویزا کمک شایانی نمایند.

مدارک لازم برای وقت سفارت آمریکا

فرایند تعیین وقت سفارت نیز مانند هر فرایند اداری دیگر در دنیا نیازمند ارائه مدارکی خاص می باشد. در ادامه این متن قصد داریم تا با شما عزیزان به بررسی مدارک اعلام شده از سوب وب سایت رسمی دولت ایالت متحده آمریکا در زمینه وقت سفارت بپردازیم. اولین مدرک مهمی که نیاز است تا شما برای تعیین وقت سفارت ارائه نمایید کپی صفحه اول پاسپورت می باشد. دقت داشته باشید که پاسپورت شما در زمان ارائه برای دریافت ویزا باید حداقل به مدت شش ماه اعتبار کافی داشته باشد. اسکن تصویر کامل صورت با زمینه سفید و در ابعاد 5*5 از دیگر مدارک مورد نیاز برای این منظور می باشد.

خدمات سفارت آمریکا

فرم تکمیل شده DS-160 به زبان فارسی و یا تاییدیه تکمیل این فرم به زبان انگلیسی نیز برای تعیین وقت سفارت آمریکا الزامی می باشد. در نهایت ارائه آدرس دقیق ایمیل و شماره تلفن معتبر برای برقراری ارتباط از طریق سفارت نیز از موارد الزامی در این رابطه می باشد. اگر در گذشته شما قادر به دریافت ویزای کشور آمریکا شده اید نیز باید اسکن تصویر ویزای خود را ضمیمه بقیه مدارک برای این منظور ارسال نمایید.

برای خدمات سفارت و مشاوره تماس بگیرید : 02145419

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا

هزینه گرفتن وقت سفارت برای اهداف غیر مهاجرتی به کشور آمریکا چیزی در حدود 160 دلار در نظر گرفته شده است. شما موظف هستید تا هزینه مربوط به فرایند دریافت وقت سفارت را در همان ابتدا و از طریق درگاههای معتبر پرداخت نمایید. ویزای غیر مهاجرتی شامل ویزا برای اهداف توریستی، تجاری و مبادله دانشجو می شود. در نهایت عامل تعیین کننده در میزان هزینه پرداختی برای تعیین وقت سفارت منوط به نوع دادخواست ارائه شده از طریق کاربران می باشد. به شکلی که میزان هزینه پرداختی برای ویزای کار و امور مذهبی در سفارت آمریکا چیزی در حدود 190 دلار تعیین شده است. در نهایت میزان این مبلغ می تواند در کشورهایی که شما نسبت به تعیین وقت سفارت آمریکا اقدام نموده اید اندکی متغیر باشد.

سوالات متداول

بهترین کشور همسایه برای دریافت ویزا برای ایرانیان کدام کشور است؟

این امر به مدت زمان مورد نظر و مقدار هزینه پرداخت شده توسط شما وابسته می باشد. در نتیجه اگر زمان برای شما اهمیت دارد کشورهایی مانند قبرس، دبی و عمان برای این منظور مناسب می باشند.

آیا دریافت ویزا به ما این امکان را می دهد تا فرزندانمان را نیز به کشور آمریکا ببریم؟

بله در بیشتر ویزاهای صادر شده از سوی دولت آمریکا والدین می توانند فرزندان خود را که زیر سن قانونی هستند به این کشور ببرند. سن قانونی تعریف شده در کشور آمریکا نیز زیر سن 18 تا 21 سال می باشد.

دریافت ویزا به ما امکان اقامت تا چه تاریخی را در این کشور می دهد؟

ویزاهای غیر مهاجرتی دارای محدودیت زمان می باشند و در پایان تاریخ اعلام شده وجاهت قانونی خود را از دست می دهند. این تاریخ دارای محدودیت زمانی سه ماهه تا سه ساله می باشد. در حالی که ویزای مهاجرتی فاقد تاریخ مشخص است.

به چه طریق می توان از تاریخ دقیق وقت سفارت آمریکا آگاه شویم؟

شما برای آگاهی از این موضوع ابتدا باید هزینه وقت سفارت آمریکا را از طریق سایت رسمی سفارت آمریکا پرداخت نمایید. در نهایت شما به تقویم دقیق تعیین زمان سفارت آمریکا دسترسی خواهید داشت.