swiss canada banner

اخذ ویزا توریستی کانادا

برای اخذ ویزای توریستی کانادا، ابتدا مدارک لازم شامل پاسپورت معتبر، فرم‌های درخواست، عکس، مدارک مالی و برنامه سفر را آماده کنید. سپس به مجموعه ما مراجعه کرده و فرم‌های آنلاین را پر کرده و مدارک را تحویل می دهید. هزینه درخواست را پرداخت کرده و اطلاعات بیومتریک خود را ثبت کنید. پس از ارسال درخواست، می‌توانید وضعیت آن را پیگیری کنید. در صورت تایید، ویزا به پاسپورت شما الصاق خواهد شد و می‌توانید آن را دریافت کنید. برای اطلاعات دقیق‌تر با مجموعه ما تماس بگیرید.

می دانید که بهترین زمان برای اخذ وقت سفارت کانادا کی می باشد؟ شما هم به دنبال بررسی خدمات مربوط به وقت سفارت کانادا هستید؟ اگر به دنبال خدمات سفارت کانادا هستید و قصد سفر به این کشور را دارید و سوالاتی راجب سفارت کانادا، شرایط و مدارک مورد نیاز دارید، با اوج آرام همراه باشید.

شماره مشاوره و تماس : 02145419

سفارت کانادا در ایران

در روز های اخیر برخی از افراد به دنبال اخذ وقت سفارت کانادا هستند. افراد با اهداف بسیار مختلفی به دنبال اخذ وقت سفارت کشور مذکور هستند. مهاجرت افراد ممکن است دلایل گوناگونی را داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان به ادامه تحصیل، سرمایه گذاری، اشتغال، ازدواج و غیره اشاره کرد. کشور کانادا شرایط مطلوبی را برای مهاجران فراهم کرده است. این کشور از توسعه یافته ترین و قدرتمندترین کشورهای جهان می باشد.

اگر شما هم قصد مهاجرت در آینده نزدیک را دارید، می توانید کشور کانادا را در اولویت های خود قرار دهید. سالانه صدها ایرانی با اهداف مختلف به کشور یاد شده مهاجرت می نمایند. اولین و اساسی ترین شرط مهاجرت به کانادا را اخذ ویزای این کشور شکل داده است. متقاضیان بایستی با توجه به نوع مهاجرت خود ویزای مربوط به آن را دریافت کنند. از مهمترین ویزاهای کشور کانادا می توان به ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری، اشتغال و تلنت کانادا اشاره نمود.

لازمه داشتن ویزای کانادا، اخذ وقت سفارت این کشور می باشد. شما می توانید در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن وقت سفارت کانادا را اخذ کنید. در این صورت می توانید مرحله انگشت نگاری را طی کرده و مدارک لازم را تحویل سفارت کانادا دهید. جالب است بدانید که در حال حاضر سفارت خانه کانادا در ایران تعطیل می باشد. با توجه به اینکه روابط دیپلماتیک ایران و کانادا به حالت تعلیق درآمده، سفارت کانادا نیز تعطیل شده است. بنابراین متقاضیان مجبور هستند که برای سپری کردن مراحل اخذ ویزای مدنظرشان، از کشورهای همسایه اقدام نمایند. در سایر بخش های مقاله می خواهیم راجع به اخذ وقت سفارت کشور کانادا با کمترین هزینه های ممکن بیشتر صحبت کنیم.

سفارت کشور کانادا

ایمیل سفارت کانادا

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، اخذ وقت سفارت کانادا دغدغه ی متقاضیانی می باشد که به دنبال مهاجرت به این کشور هستند. با توجه به بالا بودن حجم درخواست برای اخذ وقت سفارت کشور مذکور، توصیه می گردد که به موقع وقت سفارت مدنظرتان را اخذ کنید. در غیر این صورت ممکن است نتوانید به موقع به سفرتان بپردازید. شما می توانید آدرس مربوط به سفارت کانادا را در کشورهای همسایه بررسی کنید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت کارگزاری های رسمی کانادا، ایمیل و شماره تماس آنها را نیز به دست آورید. در این صورت می توانید سوال های ذهنی خود را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی رفع نمایید.

ایمیل سفارت : ankra-consular@international.gc.ca

متقاضیان می توانند با توجه به شرایط خود برای اخذ وقت سفارت کانادا به یکی از کشورهای همسایه مراجعه کنند. امید بر آن است که در سال های آینده روابط دیپلماتیک کانادا و ایران بهبود پیدا کرده و متقاضیان مجبور نباشند که برای اخذ ویزای مورد نیازشان به کشورهای همسایه مراجعه نمایند. در نظر بگیرید که سفر به کشور همسایه جهت اخذ وقت سفارت کشور کانادا، می تواند هزینه های زیادی را به دنبال داشته باشد.

مهاجرت به کانادا

بهترین سفارت کانادا برای انگشت نگاری

اکنون که تصمیم دارید تا در روزهای آینده وقت سفارت کانادا را اخذ کنید، بهتر است که از نزدیک با کارگزاری های رسمی این کشور آشنا شوید. در این صورت می توانید نزدیک ترین کارگزاری را برگزیده و اقدامات مربوط به اخذ وقت سفارت کشور کانادا را انجام دهید. یکی از مهمترین سوال های متقاضیان را پیدا کردن بهترین سفارت کانادا برای انگشت نگاری شکل داده است. شما می توانید به شکل آنلاین مدارک مورد نیاز را به کارگزاری های کانادا ارسال کرده و منتظر ایمیل آنها باشید.

شماره مشاوره و تماس : 02145419

برای اخذ وقت سفارت کانادا می توانید از کشورهای مختلف اعم از ارمنستان، دبی و ترکیه اقدام نمایید. شما می توانید پس از بررسی شرایط خود یکی از کارگزاری های یاد شده را انتخاب کنید. افرادی که قصد دارند به شکل حضوری وقت سفارت کشور کانادا را اخذ نمایند، می توانند به همراه مدارک به یکی از کشورهای مذکور سفر کنند. سپس با مراجعه به سفارت کانادا در آن کشور، می توانند مراحل انگشت نگاری را نیز سپری نمایند. در روش حضوری شما مجبور نخواهید بود که از قبل وقت سفارت کشور کانادا را اخذ کنید. به عبارتی حضور شما در سفارت کانادا کفایت می کند.

سفارت کانادا

خدمات وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کشور کانادا را در مناسب ترین زمان دریافت کنید. در غیر این صورت از تمام برنامه های مهاجرت خود جای خواهید ماند. برای اخذ وقت سفارت کشور کانادا توصیه می شود که با کارشناس های مجرب در این زمینه مشورت کنید. توصیه می شود که برای اخذ ویزای مدنظرتان به کارگزاری های رسمی VFS و VAC مراجعه نمایید. برای این منظور می توانید هم اکنون با شرکت پیش روی خود در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. خدمات کلی ارائه شده مجموعه اوج آرام شامل خدمات زیر می باشد : 

  • چک لیست مدارک
  • ساختن اکانت
  • آپلود مدارک
  • پر کردن فرم ها
  • پرداخت واریزی سفارت
  • وقت سفارت

وقت سفارت کانادا در استانبول

بسیاری از ایرانی ها ترجیح می دهند که برای اخذ وقت سفارت کانادا از کشور ترکیه اقدام نمایند. برای این منظور نیز به استانبول سفر می کنند. شما می توانید قبل از سفرتان به استانبول، اطلاعیه سفارت کانادا را مطالعه کنید. با توجه به شیوع بیماری کرونا در جهان، بایستی کارت واکسن کرونا را ارائه دهید. مدت زمان تعیین وقت سفارت کشور کانادا در استانبول معمولا بین یک الی هفت روز کاری است. همچنین برای اخذ ویزای کانادا نیازی به مصاحبه نمی باشد. روزهای کاری سفارت کانادا در استانبول از دوشنبه تا چهارشنبه بین ساعت نه صبح تا پنج بعد از ظهر است.

وقت سفارت کانادا در ارمنستان

افرادی که دوست دارند برای اخذ وقت سفارت کانادا به ارمنستان مراجعه کنند، بایستی اعتبار پاسپورت خود را چک کنند. همچنین کارگزاری رسمی کانادا در ارمنستان خدمات مربوط به وقت سفارت فوری را نیز ارائه می دهد. متقاضیان می توانند با سفرشان به کشور ارمنستان، اقدام به اخذ وقت سفارت کشور کانادا در کمترین زمان ممکن نمایند. روزهای کاری سفارت کانادا در این کشور از دوشنبه تا جمعه می باشد. آدرس متعلق به سفارت کانادا در ارمنستان به شکل زیر خواهد بود:

ویزای کانادا

وقت سفارت کانادا در دبی

برخی از متقاضیان نیز ترجیح می دهند که برای گرفتن وقت سفارت کانادا به شهر دبی سفر کنند. توجه داشته باشید که هزینه های سفر به دبی و مراجعه به کارگزاری رسمی کانادا در این کشور، بالا می باشد. همچنین می توانید به شکل آنلاین وقت سفارت مدنظرتان را اخذ نموده و در صورت ارسال ایمیل از سوی سفارت، به دبی سفر کنید. همکاران و متخصصان ما از وب سایت پیش رویتان می توانند بهترین مشاوره را در زمینه اخذ وقت سفارت کشور کانادا ارائه دهند.

شماره مشاوره و تماس : 02145419

هزینه گرفتن وقت سفارت کانادا

گرفتن وقت سفارت کشور کانادا نیازمند یک سری از هزینه ها می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت کارگزاری رسمی کانادا، اطلاعاتی را در خصوص هزینه ی گرفتن وقت سفارت کشور کانادا به دست آورید. معمولا هزینه ی اخذ وقت سفارت این کشور را می توان به شکل یورو و دلار پرداخت کرد. همچنین می توانید هزینه های مربوط به اخذ ویزای کانادا را به شکل آنلاین پرداخت کنید. برای این منظور بایستی در وب سایت VFS Global ثبت نام نمایید. از طریق اکانت خود می توانید تمام مدارک لازم را به سفارت کانادا ارسال کنید.

مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا

مهمترین مراحل گرفتن وقت سفارت کشور مذکور عبارتند از: برگزیدن دفتر VAC از طریق مراجعه به وب سایت VFS Global، کلیک نمودن بر روی لینک BIOMETRIC ENROLMENT، ایجاد حساب کاربری با ورود به بخش Schedule an Appointment، وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز، فعال شدن اکانت، بارگذاری و ارسال مدارک، پرداخت هزینه، تایید مدارک ارسال شده، ارسال ایمیل تایید به متقاضیان، انگشت نگاری. پیشنهاد می گردد که در طول تمام مراحل اخذ وقت سفارت کشور کانادا صبر و حوصله ی لازم را داشته باشید.

مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا

خدمات سفارت کانادا

سفارت کشور کانادا خدمات گسترده ای را ارائه می دهد. شما می توانید قبل از مراجعه به سفارت این کشور، راجع به خدمات آن اطلاعاتی را به دست آورید. بارزترین خدمات متعلق به سفارت این کشور عبارتند از: ارائه خدمات ویزا و مهاجرت، خدمات مربوط به شرکت های کانادایی، ارائه اطلاعات کافی در خصوص ادامه تحصیل در کانادا، امکان اخذ وقت سفارت کانادا، ارائه مشاوره های لازم برای شرکت هایی که به دنبال تجارت با کانادا هستند.

سوالات متداول

جهت اخذ وقت سفارت کانادا به ارائه مدارک نیاز می باشد؟

اخذ وقت سفارت کشور یاد شده به یکسری از مهمترین مدارک نیاز دارد. پیشنهاد می شود که در حین جمع آوری مدارک نهایت دقت و توجه را داشته باشید. در صورت ارائه مدارک جعلی و فاقد اعتبار، نمی توانید ویزای مدنظرتان را اخذ کنید.

روش های مربوط به اخذ وقت سفارت کانادا کدامند؟

شما می توانید به شکل حضوری و آنلاین اقدام به اخذ وقت سفارت کشور کانادا نمایید.

کی می توان برای انگشت نگاری به سفارت کانادا مراجعه کرد؟

بعد از تایید شدن مدارک متقاضیان، ایمیلی برای آنها ارسال می شود که در این صورت می توانند برای فرایند انگشت نگاری به سفارت مراجعه نمایند.