برای مشاوره رایگان همین حالا با کارشناسان ما در تماس باشید.

tomatina
combined spain

 

 

توضیحات و مدارك مورد نیاز:

 • مدارک شغلی معتبر

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی

ب) وکلا: پروانه وکالت

پ) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوق و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی

ج) بازنشسته‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

چ) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

ح) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات

خ) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق

د) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

ظ)جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می‌باشد.

م) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان اسپانیایی دارد.

ه)فرم سفارت متقاضیان زیر 18 سال بایستی توسط پدر و مادر امضا شود.

و) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار

 

 • مدارک مالی:ریز پرینت 6 ماه اخیر به همراه تمکن مالی به زبان لاتین  با مانده یکسان (حداقل موجودی 250.000.000 تومان به ازای هر نفر)
 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.
 • پاسپورت با مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
 • پاسپورت های قدیمی
 • شناسنامه
 • 4 قطعه عکس 3.5 در 4.5
 • سند ملکی (در صورت موجود بودن)
 • مسافرانی که از تزریق آخرین دوز واکسن آنان بیش از چهارده روز گذشته باشد، مجاز به ورود بهاسپانیا و فرانسه هستند. کارت واکسن رسمی شامل یکی از واکسن های Pfizer-Biontech ،Moderna ،Astra-Zeneca ،Jansen / Johnson & Johnson ،Sinovac  و  Sinopharm به جز متقاضیان زیر 12 سال، الزامی می باشد.
 • کلیه مسافرانی که از مرز هوایی یا دریایی وارد کشور های اروپایی می شوند، از جمله مسافران ترانزیت و کودکان زیر 6 سال ، باید قبل از عزیمت با استفاده از وب سایت وزارت بهداشت دولت های اروپایی یا برنامه بهداشت سفر به کشور های اروپایی ، فرم کنترل بهداشت را تکمیل کنند. با پر کردن فرم، کد QR تولید می شود که مسافر باید آن را قبل از سوار شدن به شرکت های  حمل و نقل و همچنین چک های کنترل بهداشتی در محل ارایه دهند.
 • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS یا BLS  الزامی می‌باشد.
 • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس باقی می‌ماند.
 • ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 200,000,000 تومان و حداکثر به مبلغ 600,000,000 تومان به‌ازای هر فرد در وجه آژانس محل ثبت نام جهت تضمین بازگشت (حسن انجام تعهدات)
 • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

*هزینه واریزی سفارت و ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد.*

بهترین آفر های تور اسپانیا 2023 همراه با اخذ ویزا

بسیاری از افراد برای این که بتوانند تعطیلات رویایی و فراموش نشدنی را داشته باشند، به دنبال گشت و گذار در کشورهای اروپایی با تور اسپانیا 2023 هستند. در قلب قاره اروپا یک کشور نسبتا کوچک با آب و هوای معتدل به نام اسپانیا قرار دارد.

این کشور به دلیل آب و هوای معتدل و البته جاذبه های گردشگری متنوع و جذابی که دارد توانسته نظر بسیاری از مردم سراسر دنیا را به خود جلب نماید. اگر به دنبال پیدا کردن یک کشور اروپایی برای سپری کردن تعطیلات خود هستید، پیشنهاد ما به شما سفر به کشور اسپانیا می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص کشور اسپانیا اطلاعاتی مفید را در اختیارتان قرار دهیم، پس با اوج آرام تا انتهای مقاله همراه باشید.

یکی از ویژگی های مثبتی که کشور اسپانیا دارد در این است که در هر فصلی امکان سفر کردن به آن جا وجود دارد. اگر برای اولین بار است که قصد سفر کردن به این کشور را دارید پیشنهاد می کنیم حتما اقدام به خرید تور اسپانیا 2023 نمایید؛ چرا که در غیر این صورت از تعطیلات خود لذت کافی را نخواهید برد.

ناگفته نماند در برخی فصول سال هزینه تور اسپانیا نسبت به فصل های دیگر کمی پایین تر است. به طور مثال اگر می خواهید یک تور اسپانیا ارزان را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم در اوایل فصل بهار و یا فصل پاییز به این کشور سفر کنید.

در فصل تابستان هزینه سفر به این کشور بسیار گران است. به صورتی کلی هزینه سفر به کشور اسپانیا از هزینه سفر به سایر کشورها کمی بیش تر است. با این حال اما انتخاب اول افراد حتی با هزینه بیش تر نیز دیدن این کشور می باشد. برای مشاوره در خصوص انتخاب بهترین زمان سفر به اسپانیا با کارشناسان ما در تماس باشید.

تور اسپانیا 2023

به کدام شهر اسپانیا برویم؟

اغلب کسانی که می خواهند به کشور اسپانیا سفر کنند، این سوال برایشان به وجود می آید که کدام شهر اسپانیا نسبت به دیگر شهرهای آن جذاب تر است و باید به دیدن آن ها رفت؟

پاسخ دادن به این سوال کمی دشوار است چرا که سلیقه هر فرد با دیگری متفاوت است. به طور مثال بسیاری از افراد تمایل به دیدن اماکن تاریخی اسپانیا را دارند اما برخی دیگر دوست دارند تا زمان خود را در ساحل های کشور اسپانیا سپری کنند. تور اسپانیا 2023.

در میان تمامی شهرهای اسپانیا اما مادرید و بارسلون جایگاه بسیار ویژه ای را نزد توریست ها دارد. 90 درصد افرادی که کشور اسپانیا را برای گشت و گذار انتخاب می کنند، به دیدن این دو شهر می روند.

به دلیل محبوبیتی که این دو شهر در نگاه توریست ها دارد، بسیاری از آژانس های هواپیمایی تنها اقدام به فروش تور اسپانیا 2023 بارسلون و تور اسپانیا مادرید می کنند. این که کدام شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنید یک چیز کاملا سلیقه ای است. برای این که انتخابی درست داشته باشید و بتوانید از سفر خود نهایت لذت را ببرید، قصد داریم تا به توضیح جاذبه های گردشگری این دو شهر بپردازیم.

شهر آبی و اناری ها

شهرتی که شهر بارسلون میان مردم پیدا کرده است را باید مدیون تیم فوتبال خود باشد. تیم فوتبال بارسلونا در سراسر دنیا طرفداران بسیاری را دارد. به همین دلیل بسیاری از توریست ها تنها به عشق دیدن بازی های فوتبال تیم بارسلونا در لیگ اسپانیا و یا لیگ قهرمانان اروپا به این شهر سفر می کنند.

اگر اصلا به دیدن مسابقه های فوتبال علاقه ندارید جای نگرانی نیست؛ چرا که این شهر پر از جاذبه های تفریحی دیگری است. محال است در این شهر قدم بزنید و صدای موسیقی زنده ای که دائما در این شهر در حال پخش است را نشنوید. بی دلیل نیست که بسیاری از این شهر به عنوان شهر زندگی یاد می کنند. شهر بارسلون اسپانیا را می توان یک شهر تلفیقی از زندگی مدرن و در عین حال زندگی سنتی دانست. معماری این شهر به دلیل داشتن عمارت های فوق لاکچری و در عین حال سنتی زبان زد خاص و عام در دنیا است.

قیمت تور اسپانیا

اماکن دیدنی بارسلون

خیابان رامبلا به خیابان زندگی معروف است. شما می توانید با قدم زدن در این خیابان به میدان معروف کاتالونیا برسید. در این خیابان زیبا آمفی تئاترهای مختلف، عمارت های زیبا مانند مجسمه کریستف کلمب، اماکن فرهنگی و… وجود دارد.

اگر حوصله پیاده روی در این خیابان را ندارید جای هیچ نگرانی نیست چرا که می توانید با استفاده از مترو زیر زمینی این شهر خود را به نقطه دیگر شهر در سریع ترین زمان ممکن برسانید.

پارک مون جوییک یکی از پارک های زیبا و بی نظیر شهر بارسلون است. تور اسپانیا 2023 رهگذران اوج آرام

این پارک دقیقا در قلب شهر بارسلون قرار دارد. اگر دوست دارید تا از فراز آسمان شهر بارسلون را مشاهده کنید، در این پارک سوار بر تله کابین شوید و یک تجربه زیبا و دلنشین را برای خود رقم بزنید.

آثار تاریخی را می توان یک جزء جدا نشدنی از شهر بارسلون دانست. اگر علاقه مند به دیدن اماکن تاریخی این شهر هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به موزه ملی کاتالونیا سر بزنید. به عقیده بسیاری از مردم موزه ملی کاتالونیا به طور کامل بیان گر قدمت تاریخی این شهر است.

اگر دوست دارید تا از تفریحات آبی این شهر متمدن و در عین حال تاریخی لذت ببرید، باید به ساحل شهر بارسلونا هم بروید. در این ساحل به دور از تمام دغدغه های موجود می توانید آفتاب بگیرید و از گرمای دلنشین این شهر لذت ببرید.

در حوالی این ساحل جذاب رستوران های فراوانی وجود دارد که می توانید در آن جا غذاهای مختلف اسپانیایی را امتحان کنید.

حتی اگر فوتبالی هم نیستید و اصلا از ورزش فوتبال اطلاعاتی ندارید، برای یک بار هم که شده به استادیوم اختصاصی تیم فوتبال بارسلون بروید تا بعدا حسرت آن را نخورید. این استادیوم زیبا در غرب لس کوریتس واقع شده است.

تور بارسلون

تور اسپانیا 2023

شهر قوهای سپید اسپانیا

اگر فوتبالی باشید به خوبی می دانید که لقب شهر مادرید اسپانیا قوهای سپید است. یکی از تیم های فوتبال پرطرفدار دنیا باشگاه رئال مادرید است. طرفداران این تیم پر آوازه به تیم خود لقب قوهای سپید را داده اند.

سالانه هزاران نفر از کشورهای مختلف اروپایی برای دیدن بازی های تیم رئال مادرید به این شهر سفر می کنند. خارج از جنبه فوتبالی این شهر، مادرید یکی از قطب های توریستی کشور اسپانیا به حساب می آید. این شهر به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی، تفریحی و… توانسته نظر گردشگران ایرانی و یا خارجی را به خود جلب نماید.

استادیوم سانتیاگو برنابئو یکی از ورزشگاه های معروف در دنیاست که بازی های تیم فوتبال رئال مادرید در این استادیوم برگزار می شود؛ حتی اگر فوتبالی هم نیستید برای لااقل یک بار هم که شده به این استادیوم مشهور دنیا بروید و از آن دیدن نمایید.

تور مادرید

مکان های تاریخی و تفریحی مادرید

به جرعت نبض کشور اسپانیا را می توان شهر مادرید دانست. این شهر به واسطه پایتخت بودنش اهمیت بسیار ویژه ای را نزد همگان دارد. این شهر به تنهایی می تواند گویای تاریخ و قدمت کشور اسپانیا باشد.

موزه پرادو یکی از موزه های قدیمی و در عین حال زیبای شهر مادرید است. این موزه در قرن 18 میلادی توسط معمار مطرح اسپانیایی با نام خوان د ویلانوا طراحی و ساخته شد.

این موزه برای اولین بار در سال 1819 برای اولین بار ساخته شد و عموم مردم توانستند به این موزه بروند. در سال 2007 نیز برای اولین بار دولت اسپانیا دست به بازسازی این موزه زد. در این موزه 10000 اثر هنری متفاوت وجود دارد که باعث شده تا هنرمندان به شوق دیدن این آثار فاخر به شهر مادرید سفر کنند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که در دنیا شهر مادرید را با نامه پایتخت موزه ها یاد می کنند.

اگر به دنبال آرامش در میان هیاهوی شهر مادرید هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به پارک رتیرو بروید. در میان خیابان های مملو از جمعیت مادرید یک پارک 120 هکتاری ساخته شده است. این پارک پر از درختان سرسبز و زیبا می باشد. این اما پایان کار نیست چرا که در سمت دیگر این پارک یک دریاچه مصنوعی برای قایق سواری وجود دارد.

اگر در سال نو میلادی در این شهر حضور داشتید حتما به میدان دروازه خورشید بروید. در شب سال نو میلادی تقریبا تمامی اهالی شهر مادرید به این میدان می آیند تا بتوانند در کنار یکدیگر به شادی و پایکوبی بپردازند. این میدان یکی از میدان های اصلی شهر مادرید به حساب می آید که روزانه 20 هزار نفر در آن جا تردد می کنند.

کدام شهر را برای گشت و گذار انتخاب نماییم؟

به طور قطعی با خواندن این مقاله این سوال برایتان به وجود آمده است که کدام شهر اسپانیا برای گشت و گذار مناسب تر است. در پاسخ به این سوال نمی توان یک نظر درستی را داد چرا که سلیقه هر کسی با دیگری متفاوت است.

به طور مثال اگر به هنر و تاریخ علاقه مند هستید، بهتر است در ابتدا به شهر مادرید و در صورت تمایل به دیگر شهرهای اسپانیا نیز سفر کنید. یکی از ایراداتی که می توان به شهر مادرید وارد کرد، موضوع عدم وجود داشتن دریا در این شهر است.

نقطه مقابل شهر مادرید را می توان شهر بارسلون دانست. این شهر به واسطه همسایگی با دریا یکی از شهرهای محبوب برای افرادی است که دوست دارند تفریحات آبی را در کشور اسپانیا تجربه کنند.

قیمت تور اسپانیا

تا به این جای مقاله با دو شهر توریستی اسپانیا آشنا شدید، اما ممکن است این سوال برایتان به وجود آید که آیا به صورت شخصی نیز می توان به این کشور سفر کرد؟ پاسخ این سوال بله است. اغلب افرادی که برای اولین بار است به این شهر سفر می کنند تمایل دارند تا با تور به این کشور بروند.

قیمت تور اسپانیا را نمی توان به صورت قطعی بیان کرد چرا که عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت تور اسپانیا تاثیر بگذارند.

مدت زمان اقامت: از اصلی ترین مواردی که بر روی قیمت تور اسپانیا 2023 تاثیر می گذارد، موضوع مدت زمان اقامت در این کشور است. به طبع هر چقدر تعداد روز اقامت در این کشور بیش تر باشد، هزینه بیش تری را باید پرداخت کرد.

هتل: از موارد مهم و کلیدی دیگر که می تواند بر روی قیمت تور اسپانیا 2023 تاثیر بگذارد، موضوع انتخاب هتل است. به طبع هتل های 5 ستاره و درجه یک این کشور هزینه بیش تری را نسبت به هتل های درجه دوم دارند.

اگر به فکر خرید تور اسپانیا 2023 هستید تا بتوانید سال نو میلادی را در این کشور سپری کنید، بهتر است دو ماه قبل از سال میلادی اقدام به خرید و رزرو بلیط خود نمایید؛ چرا که هر چقدر به سال نو میلادی نزدیک شویم به طبع هزینه تور اسپانیا بیش تر خواهد شد.

سفر به اسپانیا با تور

چه مدت زمانی برای اقامت در این شهر مناسب است؟

برای اکثر افرادی که برای اولین بار قصد سفر به این کشور را دارند، این سوال به وجود می آید که چه مدت زمانی را باید در این کشور سپری کرد؟ در پاسخ باید بگوییم یک سال نیز برای گشت و گذار در این کشور زیبا کم است چرا که این کشور پر از جاذبه های تاریخی و فرهنگی است.

با این حال اما برخی از مردم به دلایل مختلفی همچون مسائل مالی توانایی سپری کردن مدت زمانی طولانی را در این کشور ندارند. معمولا بسیاری از آژانس های هواپیمایی اقدام به فروش تور اسپانیا  5 روزه با قیمت مناسب می کنند.

اگر به دنبال پیدا کردن مناسب ترین قیمت تور اسپانیا هستید، بهتر است در اواسط فصل بهار این کار را انجام دهید و با هزینه بسیار کم نسبت به سایر فصول سال به این کشور زیبا بروید و یک تعطیلات رویایی داشته باشید.

قیمت بلیط و ویزای تور اسپانیا 2023

برای گرفتن ویزای اسپانیا نیاز است تا اقدام به گرفتن زمان از سفارت اسپانیا در ایران کنید. معمولا بسیاری از افراد اگر به صورت فردی اقدام به انجام این کار نمایند، مصاحبه موفقی را نخواهند داشت و موفق به اخذ ویزای اسپانیا نمی شوند. اگر از طریق آژانس های هواپیمایی مانند اوج آرام اقدام به اخذ ویزای اسپانیا کنید درصد موفقیت شما برای اخذ ویزا بیش تر از همیشه خواهد شد.

هزینه ویزای اسپانیا متغیر است و نمی توان در ارتباط با آن صحبتی داشت. حتما این مورد را در نظر داشته باشید که هزینه ویزا به یورو از شما دریافت می شود. قیمت بلیط اسپانیا نیز در فصول مختلف سال متفاوت است و نمی توان برای آن یک قیمت مشخص در نظر گرفت.

ویزای اسپانیا

شما می توانید جهت اطلاع از جدیدترین آفر های تور اسپانیا 2023 با شماره 02145419 تماس بگیرید و یا از این صفحه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید