تور کوبا ویژه نوروز 1403 (8 شب و 9 روز)

تاریخ پرواز : 2 و 9 فروردین

ایرلاین : Aeroflot

تور کوبا

مقصد

خدمات : بلیط رفت و برگشت با پرواز ایرفلوت – ویزای 2 بار ورود روسیه + ویزای توریستی کوبا – 3 شب اقامت هتل در مسکو + 5 شب اقامت هتل در شهر ساحلی وارادرو – ترانسفر فرودگاهی – گشت شهری – لیدر – بیمه مسافرتی
توجه : به نرخ های فوق نرخ پرواز اضافه می گردد.
مدارک جهت اخذ ویزا :
اصل شناسنامه + کپی از تمام صفحات
کارت ملی + کپی
اصل گذرنامه با بیش از 6 ماه اعتبار.
دو قطعه عکس 4*3 (تمام رخ جدید با زمینه روشن)
اگر بیش از 6 ماه از تاریخ صدور پاسپورت گذشته است؛ عکس‌تان باید متفاوت از عکس پاسپورت باشد.
گواهی تمکن مالی و پرینت یک‌ماهه حساب بانکی با حداقل موجودی 150 میلیون تومان برای هر نفر به زبان انگلیسی.
گواهی اشتغال به کار به زبان فارسی با قید سِمت و درآمد به همراه ترجمه (غیررسمی)
گواهی اشتغال به‌کار شما می‌بایست در 1 ماه اخیر صادر شده باشد.
تعهد محضری
کپی سند ملکی (در صورتی که سندی به نام متقاضی است)
بیمه مسافرتی
رزرو هتل برای تمام مدت سفر
رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز
پرداخت مبلغ 115 یورو هزینه انجام خدمات و دریافتی سفارت کوبا
کپی از کارت معتبر واکسن کووید (دو دوز)
کپی از ویزاهای معتبر قبلی (ویزای آمریکا، کانادا، شینگن، مکزیک، روسیه، چین، برزیل و…)

هنگامی ‌که صحبت از سفرهای خارجی به میان می‌آید، ممکن است ذهن ما تنها به سمت کشورهای شیک اروپایی برود. اما این ذهنیت، ذهنیت درستی نیست. برای دیدن زیبایی‌های کل جهان، ما باید توقعمان را فراتر از کشورهایی ببریم که سفر به آن ها صرفاً می‌تواند کلاس ما را بالا ببرد. کشورهای زیبایی در سراسر جهان وجود دارند که سفر به آن‌ها می‌تواند تجربه هیجان انگیز و زیبایی با خود به ‌همراه داشته باشد. یکی از این کشورها کوبا است. به ‌همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای شما در ادامه محتوا در رابطه با تور کوبا صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید به این کشور شگفت‌انگیز سفر کنید. کوبا کشوری جزیره‌ای است. این کشور زادگاه شخصیت‌های سیاسی مهم از جمله ارنستو چگوارا و فیدل کاسترو می‌باشد. علاوه ‌بر این موضوع کوبا دارای طبیعتی شگفت‌انگیز، آب و هوای مناسب و سوغاتی‌های خاصی از جمله سیگار برگ، ماشین‌های کلاسیک و … می‌باشد. شاید کوبا کشوری کوچک باشد اما از زوایای دید بی‌شماری این کشور به ‌عنوان یک کشور پیشرو و پیشرفته در سراسر جهان شناخته می‌شود. ما در ادامه این مقاله قصد داریم که بیشتر برای شما در رابطه با تور کوبا صحبت کنیم‌. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما همراه بمانید.

تور لحظه آخری کوبا

برای سفر به کشورهای خارجی از جمله کوبا، شما میتوانید با استفاده از خدمات تورهای لحظه آخری، تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. تورهای لحظه آخری به شما کمک می‌کنند تا به‌ طور کلی هزینه‌های خود را برای این سفر تا حد بسیار زیادی پایین بیاورید. اما خب به‌ هر حال، روند پیدا کردن تور لحظه آخری روند سخت و پر چالشی است و ممکن است که شما همیشه موفق نشوید تا از خدمات این تورها بهره ببرید. به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از تور لحظه آخری لزوماً به معنی عدم توانایی شما برای پرداخت هزینه تور عادی نیست؛ بلکه شما شاید ترجیح می‌دهید که با استفاده از خدمات تورهای لحظه آخری، بودجه خودتان را در زمینه دیگری خرج کنید. برای مثال اگر هزینه‌های شما برای استفاده از خدمات تور پایین‌تر بیاید، شما امکان این را خواهید داشت که با بودجه ذخیره‌ شده خود، سوغاتی‌های بیشتر و شگفت‌انگیزتری بخرید و از کشور کوبا، خاطره‌های بیشتری را بسازید.

تور لحظه آخری کوبا

سفر به کوبا بدون ویزا

به ‌طور کلی استفاده از خدمات تور بدون ویزا برای ما ایرانیان ممکن نیست یعنی اگر قصد داشته باشید که به‌ عنوان یک ایرانی به کوبا سفر کنید، باید حتماً ویزا دریافت کنید. روند دریافت ویزای شما در برخی موارد توسط شرکت خدمات ‌دهنده در زمینه برگزاری تور کوبا پیش خواهد رفت. اما اگر این‌ چنین نباشد، شما می‌توانید خودتان نیز ویزای مد نظرتان را دریافت کنید. برای دریافت ویزا شما باید اصل و کپی مدارک هویتی خود، عکس، مدارک تمکن مالی، گواهی اشتغال، تعهد بلیط رفت‌ و برگشت بیمه مسافرتی و غیره را ارائه دهید. در صورتی ‌که بتوانید این مدارک را تهیه کنید، امکان این را خواهید داشت که در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای کوبا را دریافت کنید. البته اگر شما پاسپورت کشورهایی را داشته باشید که امتیاز سفر به کوبا بدون ویزا را دارند، می‌توانید بدون نیاز به انجام مراحل دریافت ویزا، به کشور کوبا سفر کنید پس به‌ طور کلی به ‌عنوان یک ایرانی و از مبدأ ایران، سفر به کوبا بدون ویزا تقریباً غیرممکن است. پس اگر می‌خواهید سفر کنید، حتماً از همین حالا روند دریافت ویزای خودتان آغاز کنید تا بتوانید راحت‌تر سفر خود را پیش ببرید.

هزینه تور کوبا

هزینه تور کوبا

هنگام استفاده از خدمات مهم‌ترین نکته‌ای که ذهن شما را به خودش درگیر می‌کند، هزینه‌ای است که باید بپردازید. معمولاً عوامل و فاکتورهای بی‌شماری وجود دارد که در هزینه مورد نیاز شما برای استفاده از خدمات تور کوبا تاثیر دارند. برای مثال فاکتورهایی مثل کیفیت هتل شما، کیفیت بلیط پرواز شما، تعداد روزهای تور و … جزو آن دسته از فاکتورها و مواردی هستند که تاثیر زیادی در هزینه‌ای که باید پرداخت کنید خواهند داشت. به ‌طور کلی می‌توان گفت که مقدار بودجه شما برای سفر به کوبا از حدود 2290 دلار شروع می‌شود و با توجه به فاکتورهایی که پیش‌تر گفتیم، می‌تواند بالاتر ‌برود. البته این هزینه، به ‌عنوان حداقل هزینه‌ای شناخته می‌شود که شما برای سفر خود به آن نیاز دارید. برای خرید کردن در کوبا و استفاده از خدماتی که جزو تور نیستند، شما باید یک بودجه‌ای جداگانه را نیز همراه خود داشته باشید.

تور کوبا از تهران

اگر می‌خواهید از خدمات بهره ببرید، باید حتما در رابطه با روند سفر خود نیز بیشتر بدانید. برای سفر به کوبا از تهران، شما نمی‌توانید پروازی مستقیم و یکسره داشته باشد. شما باید در ابتدا تهران را به مقصد یکی از کشورهای امارات، ترکیه یا قطر ترک کنید. در ادامه از این کشورها، یک پرواز مستقیم به کوبا شما را به این کشور خواهد رساند. به ‌طور کلی می‌توان گفت که برای سفر به کوبا حدود 24 ساعت زمان نیاز است. به واسطه فاصله‌ نسبتاً طولانی ایران و کوبا، امکان پرواز مستقیم برای شما وجود ندارد. به‌ همین دلیل است که شما مجبور هستید تا در دو روند متفاوت، سفر خود را ادامه دهید. علاوه‌ بر این موضوع، دانستن این نکته خالی از لطف نیست که تور کوبا تنها از طریق هوایی به شما خدمات رسانی می‌کند.

تور کوبا از تورنتو

تور کوبا از تورنتو

اگر قصد داشته باشید تا از مبدأ دیگری به جز ایران به کوبا سفر کنید، شرایط و قوانین ممکن است که برای شما متفاوت باشد. به ‌هر حال شهر تورنتو واقع در کشور کانادا، به نسبت شهر تهران واقع در کشور ایران، فاصله کمتری با کوبا دارد. همین موضوع باعث شده تا استفاده از خدمات تور از تورنتو کمی راحت‌تر باشد.

تور کوبا از مونترال

روند استفاده از خدمات تور کوبا از مونترال نیز تفاوت چندانی با تورنتو ندارد. شهر مونترال نیز در کشور کانادا واقع شده است و همین موضوع باعث شده تا قوانین سفر به کوبا از تورنتو و مونترال تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته باشند اما ممکن است که به واسطه تفاوت مسافت این دو شهر به مقصد کوبا، شما نیاز داشته باشید که بودجه‌های متفاوتی برای سفر خود کنار بگذارید.

تور کوبا 1403

خدمات دهندگان بی‌شماری وجود دارند که در حال حاضر تور گردشگری کوبا 1403 را به مشتریانشان عرضه می کنند. شما برای تعطیلات نوروز 1403، می‌توانید از همین امشب مقدمات سفر خود را آغاز کنید تا بتوانید با خیال راحت‌تر به این کشور زیبا و شگفت‌انگیز سفر کنید. قاعدتا سفر به یک کشور خارجی نیاز به برنامه ریزی دقیقی دارد.

مجری مستقیم تور کوبا

برای استفاده بهتر از خدمات، بهتر است که حتماً با مجری مستقیم تور کوبا در ارتباط باشید و در رابطه با اقدامات حیاتی در این زمینه اطلاعات کسب کنید. در این شرایط است که شما می‌توانید با کسب اطلاعات کاربردی، راحت‌تر اقدامات ضروری برای بالا بردن کیفیت سفرتان را انجام دهید. اگر قرار است که برای اولین ‌بار به کشور کوبا سفر کنید، حتماً روند دریافت ویزا یا مقدمات سفر را به عهده‌ی یک مجری تور متخصص بگذارید. با این کار خیال شما از بابت بدون مشکل بودن روند سفر راحت خواهد شد.

مجری مستقیم تور کوبا

سوالات متداول

آیا برای دریافت ویزای کوبا نیاز به مصاحبه است؟

بله اگر می‌خواهید از خدمات تور کوبا استفاده کنید و ویزای این کشور را بگیرید، باید در سفارت کوبا حاضر شوید و مصاحبه کنید.

بهترین زمان سفر به کوبا چه زمانی است؟

برای استفاده از خدمات تور بهتر است که شما بازه اواخر زمستان تا اواخر بهار را انتخاب کنید.

با ویزای توریستی چقدر می‌توان در کوبا ماند؟

اگر ویزای توریستی شما صادر شود، شما می‌توانید برای حدود یک ماه در کوبا بمانید.