بررسی کامل تور قشم و خرید آن

تفریحات مختلفی مانند تور قشم وجود دارند که می توانند برای شما لحظات خوشی را رقم بزنند. همان طور که می دانید، مردم کشور های مختلف جهان علاقه های متفاوتی را نسبت به یکدیگر دارند. از این رو طبیعی است تا مردم هر یک از کشور ها به تفریحات خاصی بپردازند. از گذشته تاکنون، مردم کشور ایران علاقه بسیار زیادی به مسافرت داشته اند.

چرا که کشور ایران دارای تنوع اقلیمی گسترده ای بوده و مکان های بسیار زیادی را در خود جای داده است. به همین منظور نیز یکی از تفریحاتی که اکثریت مردم کشورمان به آن می پردازند، مسافرت می باشد. توجه داشته باشید که روش های زیادی برای مسافرت کردن به شهر های مختلف، استفاده می شود.

در سال های اخیر سفر به مکان های مختلف کشورمان بسیار راحت تر شده است. علت آن نیز تاسیس مراکز و مجموعه هایی برای فروش تور مکان های مختلف مانند تور قشم بوده است.

همان طور که می دانید، با وجود مراکز فروشنده تور ها، قطعا می توان سفر فوق العاده تری را تجربه کرد. چرا که وجود یک فرد راهنما موجب می شود تا شما بتوانید از مکان های زیباتری در سفر خود بهره ببرید. علاوه بر این موضوع، استفاده از تور ها مزایای دیگری را به همراه دارد. لطفا تا آخر این مطلب با اوج آرام همراه باشید.

تور قشم، محبوب و پر طرفدار

جزیره قشم همواره به عنوان یکی از مکان های توریستی فوق العاده در کشور ایران و خاورمیانه شناخته شده است. این جزیره به دلیل داشتن مکان های تفریحی مدرن و پوشش گیاهی بی نظیر، به عنوان محل مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شناخته می شود.

اما هر فردی نیاز دارد تا قبل از سفر خود به جزیره قشم، با برخی مسائل مهم این جزیره آشنا باشد. این مسئله موجب خواهد شد تا شما بتوانید به راحتی به این محل سفر کنید.

 

تور قشم

تصویر هوایی از قشم

قیمت تور قشم

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از سفر به جزیره قشم نیاز است به آن توجه کنید، قیمت تور قشم در زمان های مختلف می باشد.

همان طور که می دانید، آژانس های مسافرتی کشور ایران با توجه به زمان سفر شما و سطح کیفی سفر هزینه های متفاوتی را تعیین می کنند. همچنین برخی اوقات آپشن ها و مزایایی در کنار تور قشم شما وجود دارد که می تواند تاثیر مستقیمی را در قیمت این تور داشته باشد.

معمولا فصل پاییز و فصل زمستان به عنوان بهترین فصول برای خرید تور قشم شناخته می شود. آب و هوای قشم در این دو فصل فوق العاده بوده و قطعا می تواند لحظات بی نظیر تری را برای شما رقم بزند.

نیاز است که بدانید بسیاری از گردشگران برای ثبت لحظات زیباتر خود، در دو فصل ذکر شده به قشم سفر می کنند. البته برخی از افراد به دلیل داشتن مشغله های کاری، سفر خود را به زمان دیگری موکول می کنند.

توجه داشته باشید که امکان استفاده از برخی تفریحات جزیره قشم در فصل های گرم سال وجود ندارد. البته امروزه به دلیل آب و هوای مناسب قشم در فصل تابستان، برخی اوقات مجوز استفاده از این تفریحات داده می شود.

هتل مدنظر شما در قیمت تور تاثیر دارد!

برخی اوقات، افراد به دنبال تفریحات فوق لاکچری هستند تا بتوانند از مدت زمان حضور خود در جزیره قشم، بیشترین بهره را ببرند. برای این گونه افراد توسط آژانس مسافرتی اوج آرام، تور قشم مخصوصی در نظر گرفته شده که سرشار از تفریحات بی نظیر و هتل های فوق العاده بوده تا شما در هر لحظه از سفر خود، احساس خوشی را داشته باشید.

اما برخی افراد نیز وجود دارند که علاقه دارند تا با صرف هزینه های کمتر به خرید تور ها بپردازند. قطعا چنین افرادی باید به جای رزرو هتل های 5 ستاره به رزرو هتل های 3 ستاره با قیمت مناسب تر بپردازند.

البته آژانس مسافرتی اوج آرام هنگام رزرو تور قشم برای شما در قرارداد های خود تمامی این مفاهیم را توضیح خواهد داد.

این مراکز اطلاعاتی را در رابطه با محل اقامت، تفریحات قشم و… به شما خواهند داد. توجه داشته باشید که برخی از آژانس های توریستی در مزایای تور خود، تفریحات قشم را نیز قرار می دهند. البته اگر این ویژگی در تور قشم موردنظر شما وجود نداشت، می توانید از مراکز خدماتی قشم گردی در خود جزیره قشم استفاده نمایید.

تور قشم ارزان

سواحل فوق العاده قشم

تور قشم ارزان

همان طور که گفته شد، یکی از تور های قشم که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است، تور قشم ارزان قیمت می باشد.

تور های ارزان اغلب توسط مراکز فروشنده تور بسیار زیادی در سراسر کشور به فروش می رسد. توجه داشته باشید برخی اوقات نیز تور های قشم با عنوان های ارزان قیمت در مراکز توریستی غیرمعتبر دیده می شوند. چرا که برخی از این مراکز فاقد اعتبار لازم هستند و در واقع به کلاهبرداری از طریق فروش تور ها می پردازند.

اما برخی از مراکز، مانند مجموعه ما با داشتن چندین سال تجربه، فروش تور را به معتبر ترین شکل ممکن انجام می دهد.

آژانس پردشگری اوج آرام به دلیل بررسی روش های مختلف برای کاهش قیمت تور ها، توانسته است موفقیت های زیادی را در این زمینه کسب کند و تاثیر زیادی را در کاهش قیمت تور های قشم داشته باشد.

نیاز است که بدانید برای خرید یک تور ارزان نباید تنها به قیمت تور موردنظر توجه داشته باشید. بلکه اعتبار و سابقه موسسه گردشگری مدنظر شما نیز تاثیر زیادی را در سطح کیفی آن سفر خواهد داشت.

تور قشم زمینی

بسیاری از افراد برای مشاهده جاذبه های طبیعی دیگر در حین سفر به قشم، از تور های زمینی استفاده می کنند. استفاده از اتوبوس برای سفر به قشم نیز رواج گسترده ای دارد. بدین ترتیب بسیاری از مراکز فروشنده تور، تور قشم زمینی را نیز در لیست تور های این جزیره قرار داده اند. با استفاده از این تور نیز می توانید لحظات خوشی را  برای خود و خانواده رقم بزنید.

معمولا سفر به همراه اتوبوس ها می تواند گزینه مناسب و کم هزینه تری شناخته شود که شما در این سفر می توانید از جاذبه های بیشتری نیز دیدن کنید. سفر به قشم با استفاده از اتوبوس، حدودا 17 ساعت زمان نیاز دارد. البته مدت زمان اعلام شده، مربوط به مسیر تهران به قشم بوده و شما پس از گذشت 17 ساعت به بندرعباس خواهید رسید.

پس از آن نیز لنج های مخصوصی در بندرعباس حضور دارند که شما را ظرف یک ساعت به جزیره قشم خواهند رساند.

قیمت تور قشم

مکان های دیدنی قشم

سفر به قشم قطار

در سال های اخیر، تور قشم با استفاده از قطار نیز برای تمامی افراد توریست در کشورمان فراهم شده است.

در تور های قشم که به وسیله قطار برگزار می شود، شما 18 الی 20 ساعت در درون قطار خواهید بود. پس از گذشت این زمان به سمت اسکله حقانی خواهید رفت و به ادامه سفر خود از طریق لنج های مخصوص می پردازید.

توجه داشته باشید که لنج های این اسکله همه روزه از 6 صبح الی 12 شب به طور مداوم در حال حرکت هستند. همان طور که اعلام شد، مدت زمان سفر به همراه لنج های مخصوص تنها یک ساعت می باشد.

در سال های اخیر برخی از قطار های پیشرفته کشورمان، توانسته اند افراد توریست را در مدت زمان کمتری به مقصد برسانند. برای مثال قطار سریر جزو قطار های پر سرعتی بوده که شما را ظرف مدت 16 ساعت به مقصد می رساند و پذیرایی فوق العاده تری را نیز دارد.

تور های قشم و هرمز

بسیاری از مراکز توریستی در حین فروش تور قشم، جزیره هرمز را نیز به عنوان یکی از مقاصد گردشگری در حین سفر به قشم قرار می دهند.

فاصله جزیره قشم تا جزیره هرمز با آب و هوای متناسب تنها 45 دقیقه می باشد. توجه داشته باشید که وسایل نقلیه مختلفی مانند اتوبوس های دریایی و شناور ها وجود دارند که شما با هزینه های بسیار کم به جزیره هرمز انتقال می دهند.

رزرو تور قشم

قشم، سرشار از زیبایی

جزیره هرمز به عنوان یکی از زیباترین جزایر جهان شناخته شده که شب های فوق العاده زیبایی را دارد. این جزیره به جزیره رنگین کمانی نیز معروف بوده و آسمان های فوق العاده آن موجب شده تا افراد توریست همواره در پی سفر به این محل باشند.

توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز توریستی، تور قشم و هرمز را به صورت مشترک در اختیار افراد توریست قرار می دهند. با این شرایط شما می توانید در سفر خود به اصطلاح با یک تیر، دو نشان را بزنید و سفری خاطره انگیز را پشت سر بگذارید.

البته توجه داشته باشید که قیمت تور قشم و هرمز به دلایل مختلف کمی متفاوت تر می باشد. تعداد روز های اقامت شما و همچنین هتل موردنظر و تفریحات مختلف می تواند در تور مشترک این دو جزیره موثر باشد.

بدین ترتیب پیشنهاد ما این است که حتما از مراکز توریستی معتبر مانند آژانس هواپیمایی و گردشگری اوج آرام استفاده کنید تا سفر بهتری را تجربه نمایید.

تور قشم لحظه آخری

قطعا برای بسیاری از افراد نیز این شرایط پیش آمده تا در شرایط ناگهانی قصد سفر به قشم را داشته باشند.

مراکز و موسسات فروشنده تور جزیره های مختلف کشورمان، شرایط این گونه افراد را نیز در نظر گرفته اند. شما می توانید از تور قشم لحظه آخری استفاده کنید.

توجه داشته باشید که برخی از مراکز قیمت های سنگین تری را برای تور های لحظه آخری در نظر می گیرند.

در حالی که در اوج آرام هدف ما رضایت مشتریان و افراد توریست می باشد و قیمت تور لحظه آخری قشم را افزایش نمی دهیم. برخی اوقات نیز امکان کاهش قیمت این گونه از تور ها می باشد.

تور قشم لحظه آخری

سواحل زیبای هرمز

سفر به قشم با هواپیما

یکی دیگر از روش های متداول برای سفر به جزیره فوق العاده قشم، استفاده از تور هوایی قشم می باشد.

در سال های اخیر به دلیل استقبال مردم کشورمان از مسافرت های هوایی، امکان مراجعه به این جزیره از مسیر هوایی نیز فراهم شده است. بدین ترتیب شما می توانید از طریق فرودگاه های شهر خود نسبت به سفر خود به قشم اقدام نمایید.

طول سفر از فرودگاه های تهران به فرودگاه قشم تنها 2 ساعت می باشد. البته هر چه به شهر های جنوبی نزدیک تر شویم مدت زمان سفر کاهش می یابد.

توجه داشته باشید که تور های هوایی قشم محدودیت هایی را همچون حمل بار کمتر از 30 کیلو دارند. بنابراین اگر برای خرید به قشم سفر می کنید، به این نکته توجه داشته باشید.

تور های قشم از سراسر شهر های ایران برگزار می گردد

در سال های اخیر، مراکز توریستی تنها به ارائه تور قشم از طریق شهر خود پرداخته اند.

در حالی که افراد توریست بسیار زیادی وجود دارند که در شهر های مختلف کشورمان ساکن هستند و قصد خرید تور قشم را دارند. آژانس گردشگری اوج آرام برای این افراد نیز شرایطی را در نظر گرفته است تا بتوانند با پرداخت هزینه های مناسب نسبت به سفر خود اقدام نمایند.

آژانس گردشگری اوج آرام با در نظر گرفتن تمامی مبانی مختلف و روش های مسافرت به قشم، امکان سفر به این جزیره را از طریق شهر های بزرگ کشورمان فراهم کرده است.

این روز ها شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02145419 و یا ارتباط با کارشناسان اوج آرام به خرید تور قشم از تهران، تور قشم از ساری، تور قشم از مشهد، تور قشم از شیراز، تور قشم از اصفهان و … اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که تور های برگزار شده از طریق قطار، اتوبوس و هواپیما برگزار می گردند. بدین ترتیب می توان دریافت که هیچ گونه محدودیتی برای این تور ها وجود ندارد. البته فاصله شهر شما با جزیره قشم و برخی مسائل دیگر تاثیر زیادی را در قیمت تور قشم موردنظر شما خواهد داشت.

رزرو تور قشم

شب های جزیره هرمز

خرید تور قشم

در سال های اخیر با افزایش استقبال مردم از تور قشم، شاهد تاسیس موسسات مختلفی در ارائه تور های قشم بوده ایم.

در این بین برخی از موسسات توانسته اند به ارائه تور های باکیفیت بپردازند و برخی از آن ها نیز در این امر موفق نبوده اند.

با این حال آژانس هواپیمایی و گردشگری اوج آرام به عنوان یکی از بهترین مراکز توریستی شناخته شده که با داشتن پرسنلی صبور و متعهد به فروش انواع تور می پردازد.

شما می توانید با تماس با کارشناسان ما و کسب اطلاعات لازم در رابطه با تور جزیره قشم نسبت به خرید این تور با بهترین شرایط ممکن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که تور های قشم برگزار شده از سوی اوج آرام از سطح کیفی فوق العاده بالاتری برخوردار هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید