توسط: تاریخ انتشار: شهریور 24, 1401 1 دیدگاه
هتل آرکین اسکله قبرس شمالی

معرفی تور قبرس شمالی

افرادی که قصد سفر به قبرس شمالی را دارند، بهترین روش مسافرت این است که از طریق تور اقدام نمایند. چون سفر بدون تور و به صورت جداگانه به این جزیره کار ساده ای نمی باشد و از دشواری های خاصی برخوردار است. تور قبرس شمالی از قیمت های متنوعی برخوردار است.

انواع پکیج های متنوع در بهترین قیمت ها توسط آژانس هواپیمایی اوج آرام ارائه می شوند. تور های ما دارای خدمات بسیار زیادی می باشد. به همین دلیل گردشگران زیادی به دنبال بهترین قیمت های این تور می باشند. از جمله خدماتی که در بیت تور های قبرس ارائه می شوند، شامل بیمه، ویزا، اقامت و ترانسفر فرودگاهی به همراه تور لیدر فارسی زبان می باشند.

نحوه برگزاری تور :

تور قبرس شمالی زیر نظر تورلیدرها و مجری های مجرب اوج آرام صورت می پذیرد. این امر به گردشگران کمک می کند تا پروسه ی سفر آن ها به راحتی و بدون هیچ نقصی سپری شود. چون مسافران تنها با ارائه ی مدارک خود می توانند به وسیله ی مجری تور ویزای مورد نیاز برای سفر به قبرس را در اختیار داشته باشند.

از دیگر مزایای سفر با تور این است که هزینه ها خیلی با صرفه تر برای مسافران نسبت به سفر جداگانه در می آیند.

قیمت تور قبرس شمالی :

قیمت تور قبرس شمالی، به عوامل زیادی بستگی دارد. با توجه به امکانات و خدماتی که در اختیار مسافران قرار می گیرند، قیمت تور متغیر خواهد شد. هزینه ی دریافت ویزای توریستی شینگن معادل 20 یورو می باشد که مسافران باید در زمان خرید بلیط تور قبرس شمالی آن را جدا پرداخت کنند. از آن جایی که از ایران به قبرس، پرواز مستقیم وجود ندارد، گردشگران برای سفر به این جزیره باید با دو پرواز سفر کنند.

برای افرادی که قیمت تور قبرس شمالی مهم نمی باشد، می توانند با انتخاب بهترین امکانات و خدمات تور، مسافرتی خاطره انگیز را برای خود و عزیزانشان به ارمغان بیاورند. ولی برخی از افراد پرداخت هزینه های کم را برای مسافرت نسبت به پرداخت هزینه های گران قیمت، ترجیح می دهند.

هدف آن ها از مسافرت به کشور های خارجی تنها دیدن جاذبه های گردشگری آن کشور می باشد و کیفیت هتل و یا دور یا نزدیک بودن آن مهم نمی باشد. این افراد می توانند از خدمات تور قبرس شمالی ارزان و یا تور قبرس شمالی لحظه ی آخری اوج آرام استفاده نمایند. قطعا هزینه ی این تورها بسیار پایین تر خواهد بود.

تور قبرس شمالی

تور قبرس شمالی نوروز 1402:

فصل بهار یکی از بهترین زمان های سفر به جزیره ی قبرس می باشد. تور قبرس شمالی نوروز 1402 این امکان را به مسافران می دهد که تعطیلات نوروزی خود را در این جزیره سپری کنند. از کل دنیا به خصوص ایران و ترکیه، در تعطیلات نوروزی مسافران زیادی به این جزیره مسافرت می کنند. همین امر موجب می شود که قبرس در نوروز بسیار شلوغ و پر از مسافر باشد.

تور قبرس شمالی کریسمس 2023:

گردشگران زیادی هستند که دوست دارند کریسمس را در کشورهای خارج از ایران باشند و از نزدیک در جشن کریسمس شرکت کنند. تور قبرس شمالی کریسمس 2023، بهترین گزینه برای این افراد می تواند  باشد. قبرس یکی از مقاصد اصلی گردشگران برای سفرهای کریسمس است.

چون در قبرس، کریسمس را با فستیوال های مخصوص سال نو و برگزاری مراسم با شکوه و خیابانی جشن می گیرند. با وجود این که زمستان قبرس بسیار سرد است، ولی در مراکز تفریحی قبرس به دلیل این که توریست های زیادی به آن جا سفر می کنند، در کریسمس جایی برای سوزن انداختن پیدا نخواهید کرد.

هزینه تور قبرس شمالی :

هزینه تور قبرس شمالی مانند سایر تورها بستگی به امکاناتی دارد که مسافران از آن تور انتظار دارند. قطعا هر اندازه خدمات و امکاناتی که در تور  قبرس شمالی اعمال شوند، هزینه های تور را تحت تاثیر خواهند داد. از جمله عواملی که بر روی هزینه ی تور قبرس شمالی تاثیر گذار است، انتخاب هتل است.

بدون شک انتخاب یک هتل معمولی در مقایسه با سایر هتل های آل یا یوآل از هزینه ی خیلی کمتری برخوردار خواهد بود. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه ی تور قبرس شمالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتخاب هتل عادی
 • تعداد روزهای اقامت
 • پرواز
 • خدمات تور

قیمت تور قبرس شمالی

تور قبرس شمالی قیمت مناسب :

افرادی که به دنبال تور قبرس شمالی قیمت مناسب هستند باید این نکته را در نظر داشته باشند که، از سایت هایی بلیط تهیه کنند که از قیمت تور قبرس شمالی مناسبی برخوردار باشند. نکته ی دیگری که در مورد تور قبرس شمالی قیمت مناسب وجود دارد، این است که قیمت تور با توجه به خدماتی که آژانس ارائه  می دهد، باید همخوانی داشته باشد.

چون برخی از آژانس های نا معتبر می باشند که با وجود هزینه های گزافی که بابت تور قبرس شمالی از گردشگران می گیرند، خدمات خیلی کمتری را ارائه می دهند. دلیل این کار هم به خاطر این است که لیست قیمت های متفاوتی از تور قبرس شمالی در اختیار مسافران قرار می گیرد. شما می توانید اطلاعات تکمیلی راجب بهترین تور های قبرس شمالی را از طریق ارتباط با کارشناسان اوج آرام بدست آورید.

گردشگران با در نظر گرفتن بودجه ای که برای سفر با تور قبرس شمالی کنار گذاشته اند، اقدام به انتخاب یکی از پلن ها می نماید. البته امکانات هم در تعیین هزینه های تور قبرس شمالی بی تاثیر نمی باشد. قیمت تور قبرس شمالی با توجه به خدمات و  امکانات ارائه شده در تور و نوع هتل و نوع ایرلاین متغیر خواهد بود.

تور قبرس شمالی ارزان :

در زمان سفر به قبرس بهتر است بدانید که پرواز شما شامل چند توقف می باشد. از آن جایی تمامی پروازهای خارجی، حداقل شامل یک توقف می باشند، ممکن است این توقف ها زمان زیادی از شما بگیرند و یک روز از سفر شما در این انتظارها هدر شود. هر اندازه تعداد توقف ها بیشتر باشند و یا ایرلاینتان ناشناخته تر باشد، قیمت تور قبرس کاهش پیدا خواهد کرد.

مورد دیگری که هزینه ی تور قبرس شمالی را ارزان تر می کند، هتل های غیرلوکس می باشد. در قبرس هتل های آل و یو آل وجود دارند که نسبت به هتل های معمولی گران تر می باشند. افرادی که قصد دارند زمان بیشتری را در هتل بگذرانند، انتخاب  و رزرو هتل های آل و یو آل برای آن ها هوشمندانه تر است. هر اندازه هتل انتخاب شده نزدیک به مرکز شهر باشد، هزینه ی آن زیادتر خواهد بود. گردشگرانی که هتل های اطراف شهر را برای اقامت انتخاب می کنند، هزینه ی کمتری را پرداخت می کنند.

تور قبرس شمالی ارزان

تور لحظه آخری قبرس شمالی :

تور قبرس شمالی لحظه آخری و تور ارزان قیمت قبرس، شرایط را به نحوی برای مسافران ایجاد می کنند که گردشگران علاقه مند به مسافرت بتوانند با کمترین هزینه، بهترین سفر را تجربه نمایند.

تور قبرس شمالی پاییز :

تور قبرس شمالی در فصل پاییز به دلیل این که تعداد توریست ها و مسافران کمتر می شود، از هزینه های بسیار کمی در مقایسه با تورهای تابستانی برخوردار خواهند بود. مسافرانی که قصد سفر ارزان با تور قبرس شمالی را دارند، می توانند از این تور بهره مند شده و خاطرات خوبی را برای خود و خانواده ی خود رقم بزنند.

با وجود این که در این فصل باد و باران سرد اروپا را در بر می گیرد، ولی هوای قبرس در ماه اول پاییز معتدل و دلپذیر می باشد. به همین خاطر در ظهر که هوا گرم تر می شود، می توان در ساحل های قبرس در اکتبر هم شنا کرد. ولی هوا در شب ها کمی خنک می شود و ممکن است نیاز به سویشرت داشته باشید.

تور قبرس شمالی از تبریز :

امکان سفر به جزیره با استفاده از تور قبرس شمالی از بیشتر شهرهای ایران وجود دارد. افرادی که ساکن تبریز هستند و قصد سفر به این جزیره را دارند، می توانند با خرید بلیط های تور قبرس شمالی از تبریز، سفر خود را شروع کنند. بهترین گزینه برای سفر به این جزیره انتخاب سفرهای گروهی به صورت تور است.

چون در سفرهای گروهی برای شما یک لیدر در نظر گرفته می شود که تمامی اماکن و جاذبه های گردشگری را به شما معرفی می کند. همین طور در سفرهای خارجی با تور، تورلیدرها با برگزاری گشت های شهری به گردشگران این امکان را می دهد تا برای بازدید از مکان های دیدنی دچار مشکل نشوند.  سفر با تور می تواند موجب کاهش هزینه ها به شکل قابل توجهی شود.

هتل های قبرس شمالی

تور قبرس شمالی از شیراز :

مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به این جزیره را دارند، می توانند از تمامی شهرهای ایران سفر داشته باشند. تور قبرس شمالی از شیراز مختص افرادی می باشد که از شیراز یا اطراف شیراز قصد سفر به این جزیره ی مدیترانه ای را دارند.

بهترین زمان سفر به قبرس شمالی :

قبرس اقلیم مدیترانه ای دارد. به همین خاطر بهترین زمان سفر به قبرس شمالی، فصل بهار می باشد. فصل بهار یکی از پرطرفدارترین زمان های سفر به قبرس شمالی است. ولی اگر قصد آب تنی در سواحل قبرس را داشته باشید، تابستان می تواند زمان مناسبی باشد. در صورتی هم که قصد سفر در زمان خلوت را داشته باشید، بهترین زمان برای سفر زمستان می باشد. چون در زمستان مسافران کمتری به قبرس سفر می کنند.

ولی در همین راستا ذکر این موضوع از قاعده مستثنی نمی باشد  که زمستان های قبرس بسیار سرد می باشد. چون هوا در فوریه سردتر می شود، ورزشکاران علاقه مند به ورزش های زمستانی مانند اسکی و اسنو بوردینگ، می توانند در این فصل برای ورزش در کوهستان های ترودوس به قبرس مسافرت کنند.

بهترین زمان سفر به قبرس شمالی

چگونه به قبرس شمالی برویم:

قبرس با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد و به ایران نزدیک است، موفق شده که گردشگران زیادی به این جزیره مسافرت کنند. با خرید پکیج تور قبرس شمالی از آژانس هواپیمایی اوج آرام می توانید به بهترین شکل به این جزیره سفر کنید. پکیج تور قبرس شمالی شامل خدماتی از قبیل: بلیط پرواز رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی،تعداد شب اقامت(با توجه به پکیج انتخابی)، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی و گشت شهری می باشد.

ایرانیانی که تمایل سفر به این جزیره را دارند، می توانند از سراسر کشور با تور قبرس شمالی اوج آرام سفر خود را در مدت زمان کمی شروع کنند. چون سفرهای جداگانه و بدون تور کار آسانی نبوده و از طرف دیگر موجب افزایش هزینه های سفر می شود. چون باید برای هزینه ی بیمه، ویزا و ترانسفر فرودگاهی قیمت بالاتری را پرداخت کنند.

در حالی که در صورت سفر با تور می توانند موجب کاهش این هزینه ها شوند. افرادی که دوست دارند به این جزیره سفر داشته باشند، می توانند با خرید پکیج تور قبرس شمالی اوج آرام، سفر خود را آغاز کرده و در مدت زمان خیلی کمی به قبرس برسند.

آن ها با خرید پکیج های تور قبرس شمالی می توانند در بهترین هتل های جزیره اقامت داشته و در مدت زمان تعیین شده از تمامی دیدنی ها و جاذبه های توریستی آن جا بازدید نمایند. مسافران با ارائه ی مدارک خود به آژانس می توانند قبل از سفر ویزای خود را دریافت کرده و سفر خود را شروع کنند.

قبرس شمالی

سوالات متداول:

 • برای ویزای قبرس چه مدارکی نیاز است؟

برای سفر با تور قبرس شمالی نیاز به ویزای شینگن می باشد.

 • بهترین زمان سفر به قبر چه تاریخی می باشد؟

بهترین زمان مسافرت به قبرس بهار و پاییز است.

 • در سفر به قبرس باید چه ارزی را به همراه داشته باشیم؟

واحد پول قبرس شمالی همان لیر ترکیه می باشد. بهتر است در زمان سفر به مقاصد خارجی، پول رایج آن مقصد را تهیه کرده و به همراه داشته باشید.

 • قبرس کجاست؟

قبرس جزیره ای در آب های مدیترانه می باشد. این کشور نزدیک سوریه، لبنان و ترکیه است.

 • آیا امکان کنسل کردن تور قبرس شمالی وجود دارد؟

به دلیل این که بیشتر تورهای مسافرتی چارتری هستند، در صورت تصمیم به کنسلی، بهتر است مسافران شرایط کنسلی را مطالعه کنند.

 • از جمله جاذبه های دیدنی این جزیره کدام ها هستند:

جزیره قبرس به دلیل موقعیت جغرافیایی جذابی که دارد، به یکی از مکان های پرطرفدار سفر در بین ایرانی ها تبدیل شده است. این جزیره از مکان های دیدنی و گردشگری بسیار زیادی برخوردار است. از جمله جاذبه های دیدنی می توان به موزه های نیکوزیا و سواحل دیدنی اشاره کرد.

 • مدارک مورد نیاز برای سفر به جزیره قبرس:

برای سفر به قبرس نیاز به دریافت ویزای شینگن می باشد. از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا می توان به اصل پاسپورت، دو قطعه عکس، اصل و ترجمه گواهی اشتغال به کار، گردش 6 ماهه اخیر حساب مسافر، اصل و ترجمه ی شناسنامه، فرم تکمیل شده درخواست ویزای قبرس، گواهی تمکن مالی با داشتن حداقل 10 میلیون تومان و … می باشد.

تور تهران به قبرس شمالیت

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید