کشور قبرس یا همان جمهوری قبرس به جزیره ای گفته می شود که در قسمت شرقی دریای مدیترانه وجود دارد. نیاز است که بدانید، قبرس از موقعیت جغرافیایی نسبتا خوبی بهره مند بوده و از شمال با کشور ترکیه، از جنوب با مصر، و از قسمت شرقی با سوریه همسایه است. همچنین از قسمت غربی با کشور یونان همسایگی دارد. نیاز است که بدانید، کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده که بخش شمالی آن به دست کشور ترکیه می باشد. اما بخش جنوبی قبرس یا همان اروپایی آن به عنوان مساحت اصلی این کشور شناخته می شود.

در سال های گذشته، مراکز و مجموعه های زیادی به منظور انجام فعالیت های مربوط به سفر های خارجی برای مردم، فعالیت داشته اند. اما قبل از سفر به کشور قبرس نیاز است تا اطلاعات زیادی را، از جمله آشنایی با شهر های قبرس جنوبی کسب کنید. قطعا شناخت این شهر ها باعث می شود تا شما بتوانید از سفر خود لذت بیشتری را ببرید. نیاز است که بدانید، کشور قبرس دارای جاذبه های مختلفی بوده که می تواند تفریحات فوق العاده ای را برای شما فراهم سازد. بدین جهت پیشنهاد می کنیم تا حتما آشنایی لازم را با شهر های این کشور داشته باشید.

سواحل بی نظیر قبرس
سواحل بی نظیر قبرس

سواحل بی نظیر قبرس

نیکوزیا در میان انواع شهر های قبرس

شهر نیکوزیا به عنوان یکی از مهم ترین شهر های قبرس جنوبی شناخته می شود که از دیدگاه سیاسی اهمیت زیادی را دارد. این شهر پایتخت کشور قبرس جنوبی بوده و اکثریت مراکز اداری مهم این کشور در شهر نیکوزیا ساخته شده است. سفارتخانه های مختلف کشور هایی مانند ایران و آمریکا نیز در این شهر ساخته شده است. اما نیاز است که بدانید، شهر نیکوزیا به دلیل فاصله داشتن با دریا، به عنوان شهری توریستی شناخته نمی شود. لازم به ذکر است که اکثر شهروندان این شهر، دارای هویت قبرسی هستند و افراد خارجی بسیار کمتری در این شهر به چشم می خورند. لازم به ذکر است که افراد خارجی این شهر، به دلایلی همچون تحصیل و کار، به کشور قبرس جنوبی مهاجرت می کنند.

لارناکا به عنوان یکی از زیباترین شهر های قبرس جنوبی

لارناکا به عنوان یکی از شهر های مهم و تجاری کشور قبرس جنوبی شناخته می شود. قطعا در آشنایی با شهر های قبرس جنوبی، شهر لارناکا را می توانید به عنوان یکی از مقاصد توریستی برای مسافرت های خود تعیین کنید. نیاز است که بدانید، به دلیل توریستی بودن این شهر و وجود ملک های بسیار زیاد در سراسر آن، ایرانیان زیادی به این شهر سفر می کنند. بسیاری از افراد ایرانی به منظور سرمایه گذاری در کشور قبرس جنوبی، نسبت به خرید ملک های شهر لارناکا اقدام می کنند. هزینه خرید ملک در این شهر بسیار کمتر از شهر نیکوزیا می باشد. از این رو میزان علاقه مردم جهان برای خرید املاک در شهر لارناکا بسیار بیشتر می باشد.

نیاز است که بدانید، شهر لارناکا دارای زمستان های بسیار خلوتی می باشد که نشان دهنده سرمای این شهر در این فصل است. در میان انواع شهر های قبرس جنوبی، شهر لاراناکا دارای جاذبه های بیشتری می باشد. برای مثال در فاصله 30 کیلومتری این شهر، شهر آیاناپا وجود دارد که از شهرت جهانی برخوردار بوده و به عنوان محل مناسبی برای توریست ها شناخته می شود. این منطقه از بهترین ساحل های تفریحی بهره مند بوده که شن آن به رنگ سفید می باشد.

مراکز مختلف شهر نیکوزیا

مراکز مختلف شهر نیکوزیا

لیماسول به عنوان یکی از محبوب ترین شهر ها

لیماسول پس از سایر شهر های معرفی شده به عنوان یکی از مناطق مهم تجارتی و اقتصادی کشور قبرس جنوبی شناخته می شود. بندر یا پورت اصلی کشور قبرس در شهر لیماسول ساخته شده است. از دیدگاه جغرافیایی و جمعیتی، شهر لیماسول رتبه اول را به خود اختصاص داده است. بسیاری از مردم عقیده دارند که پس از شهر لارناکا، تعداد ایرانیان در شهر لیماسول بسیار زیاد است. نیاز است که بدانید، شهر لیماسول از ساحل و دهکده های فوق العاده ای بهره مند بوده که پذیرای افراد توریست در فصل های مختلف می باشد. مردم کشور روسیه علاقه زیادی را به این شهر دارند و بسیاری از ثروتمندان این کشور، در شهر لیماسول ساکن هستند.

بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار شخصی خود را دارند، لیماسول را در میان انواع شهر های قبرس جنوبی انتخاب می کنند. نیاز است که بدانید، این شهر به دلیل داشتن جمعیت بسیار زیاد و همچنین نیاز داشتن به نیروی متخصص، به عنوان گزینه مناسبی برای شروع فعالیت کاری شناخته می شود. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، منطقه تفریحی و کوهستانی ترودوس در در نزدیکی لیماسول قرار دارد که دارای محیط زیست فوق العاده و بکری می باشد.

شهر پافوس در میان گزینه های مختلف برای سفر به قبرس

شهر پافوس نیز در میان انواع شهر های قبرس جنوبی به عنوان یکی از بهترین گزینه های ممکن شناخته می شود. دومین فرودگاه قبرس در شهر پافوس ساخته شده و اکثریت پرواز های ارزان قیمت به کشور قبرس جنوبی، از طریق این فرودگاه انجام می گیرد. این شهر از گذشته در میان انگلیسی ها محبوب بوده و امروزه اکثریت ساکنین این شهر از هویت انگلستانی بهره مند هستند. یکی از ویژگی های اصلی این شهر، قیمت املاک بسیار پایین آن می باشد. با وجود این شرایط ایرانیان می توانند به راحتی نسبت به خرید املاک در این شهر اقدام نمایند. چرا که این شهر محل مناسبی برای سرمایه گذاری بوده و شما می توانید از آن برای کسب سود های فراوان استفاده نمایید. نیاز است که بدانید، علاوه بر ملک های مناسب در این شهر، این منطقه به عنوان یکی از مناطق توریستی فوق العاده شناخته شده که گزینه مناسبی برای مسافرت ها می باشد.

ساحل فوق العاده قبرس

ساحل فوق العاده قبرس

دریافت ویزای قبرس و سفر به کشور قبرس جنوبی

امروزه مراکز توریستی بسیار زیادی در سراسر کشورمان، شرایط لازم را برای سفر به کشور قبرس جنوبی فراهم کرده اند. مجموعه ما نیز با داشتن اعتبار کافی در این زمینه، به عنوان یکی از بهترین مراکز برای انجام فعالیت های توریستی شما شناخته می شود. شما می توانید با مراجعه به مجموعه ما و ارتباط گیری با کارشناسان ما، به راحتی فرآیند مربوط به سفر خود را در کمترین زمان و با کیفیتی ایده آل انجام دهید.

جهت رزرو تور قبرس جنوبی می توانید با کارشناسان اوج آرام در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید