اگر قصد خرید تور استانبول از تبریز دارید اما نمیدانید بهترین شرکت تورهای گردشگری کدام است، با ما همراه باشید. شرایطی در نظر گرفته شده است تا تور استانبول با قیمت مناسب و به صورت اقساطی در اختیار شما قرار بگیرد همین طور خرید تور استانبول از تبریز لحظه آخری نیز برای شما فراهم شده است به طوری که بتوانید با هزینه بسیار ارزانتر به این شهر سفر کنید. شما می توانید یک ماه زودتر اقدام به رزرو بلیط خود داشته باشید تا از طرح های ارزان قیمت برخوردار شوید. قیمت تور، شرایط سفر، بهترین زمان و نوع ایرلاین از مواردی است که مورد بررسی قرار گرفته است.

هزینه تور استانبول از تبریز

تور استانبول از تبریز به واسطه قیمت ارزان خود طرفدار بسیار زیادی دارد. البته این موضوع نباید برای شما سوء تفاهم ایجاد نماید که برای استفاده از این تور به تبریز بروید و سپس از آنجا پرواز کنید. فاصله تبریز به استانبول کمتر از سایر شهرها به استانبول است به این ترتیب پرواز هوایی نیز ارزانتر خواهد بود. تعرفه ای که برای این تور در نظر گرفته شده است بر اساس شرایط سفر در نظر گرفته می شود. در صورتی که قصد شما استفاده از پکیج لوکس برای سفر به استانبول باشد، هزینه مورد نظر بیشتر خواهد بود. پکیج های ارزان قیمتی نیز در نظر گرفته ایم تا بتوانید با خیال راحت و به صورت اقتصادی این سفر را پشت سر بگذارید.

مجری مستقیم تور استانبول از تبریز

برای رزرو و خرید نیاز به مجری مستقیم خواهید داشت تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهد. افراد می بایست اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشند. در صورتی که قصد شما خرید تور با قیمت ارزان و مناسب است می بایست یک الی سه ماه زودتر اقدام کنید اما شرایطی در نظر گرفته شده است که بتوانید تور استانبول را به صورت لحظه آخری و با قیمت مناسب نیز خریداری نمایید. این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا برنامه سفر را خودتان مشخص نمایید. همینطور خدمات دیگری نیز در اختیار شما قرار می گیرد: مثلاً خرید بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین، استفاده از ترنسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و لیدر فارسی زبان. بهترین زمان خرید تور استانبول از تبریز فصل پاییز و زمستان است. با سرد شدن هوا، امکان سفر کمتر است به این ترتیب طرح های تخفیف زیادی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید به راحتی شرایط سفر را فراهم سازید.

تور استانبول 7 شب و 8 روز از تبریز

تور استانبول 7 شب و 8 روز از تبریز

کسانی که به استانبول سفر کرده اند می دانند که فصل پاییز بهترین انتخاب سفر به این شهر محسوب می شود. بسیاری از فستیوال های مهم استانبول در فصل پاییز برگزار می شود بنابراین تور استانبول 7 شب و 8 روز از تبریز را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید به راحتی در طول یک هفته از جاهای دیدنی این شهر استفاده کنید و همین طور زمان کافی برای شرکت در رویدادها نیز داشته باشید. این تور از نظر هزینه نیز شرایط خوبی دارد و به نوعی برای سفرهای خانوادگی بسیار عالی است.

در تور 7 شب و 8 روز استانبول بازدید از بهترین مراکز خرید فراهم شده است مثلاً می توانید سوغاتی های مورد نظر خود را از بازار کاپالی چارشی خریداری کنید. این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا سری به مرکز خرید استانبول مال بزنید. بازدید از پالادیوم استانبول در برنامه سفر بسیاری از بانوان خوش سلیقه ایرانی قرار گرفته و ما نیز شرایطی در نظر گرفته ایم تا بتوانید بهترین مراکز خرید را ارزیابی کنید. در تور 7 شب و 8 روز استانبول از تبریز بازدید از بهترین جاذبه های گردشگری با بهترین برنامه ریزی زمانی فراهم شده است. کاخ دلمه باغچه، بازار بزرگ استانبول، تنگه بسفر، برج گالاتا و مسجد آبی در این لیست قرار گرفته است.

قیمت تور استانبول از تبریز

بخشی از هزینه مربوط به هتلی است که انتخاب می کنید. هتل های سه ستاره قیمت ارزان تری دارند و از امکانات محدودتری نیز برخوردار خواهند بود. هتل های 5 ستاره در لاین تورهای لوکس قرار گرفته اند و تعرفه در نظر گرفته شده برای این هتل ها بالاتر خواهد بود. هزینه دیگر مربوط به عوارض خروج از کشور خواهد بود که با توجه به سیاست گذاری های کشور مسافران برای خروج از کشور می بایست این هزینه را پرداخت نمایند. شرایطی برای شما فراهم ساخته ایم تا به راحتی بتوانید ارز مورد نیاز خود را خریداری نمایید. تبدیل ارز از مواردی است که بسیاری از مسافران نسبت به آن دچار نگرانی هستند به این ترتیب می توانید به کمک مجری مستقیم تور استانبول از تبریز شرایط تبدیل ارز را داشته باشید.

موضوع دیگری که بر روی قیمت تور استانبول تاثیر می گذارد، مدت زمان پرواز است. از تهران به استانبول معمولاً سه ساعت زمان مدنظر است این در حالی است که از تبریز تنها یک ساعت زمان نیاز است تا به استانبول برسید و این موضوع سبب کاهش قیمت بلیط پرواز تور استانبول می شود. ایر لاین آتا، ایران ایر و همینطور ترکیش از تبریز به استانبول پرواز دارند. هزینه بلیط رفت و برگشت ترکیش به نسبت دو مورد دیگر گرانتر است و شامل خدمات و امکانات گسترده تری نیز خواهد بود.

قیمت تور استانبول از تبریز

تور استانبول از تبریز لحظه آخری

در صورتی که علاقه به سفر دارید و به طور کلی در طول سال سعی می کنید بیش از یک بار سفر کنید چه خوب است راه و روشی یاد بگیرید تا هزینه ها برای شما کاهش یابد. تور استانبول از تبریز لحظه آخری برای کسانی که آماده سفر هستند و تنها سفر می کنند یک انتخاب عالی است. کافیست چمدانتان را نیمه آماده بگذارید و با اطلاعیه ای مبنی بر تور لحظه آخری استانبول با هزینه ارزان بهترین شرایط را برای خود رقم بزنید. تور به صورت لحظه آخری در نظر گرفته شده است و گاه تعرفه مورد نظر تا 50 درصد کاهش خواهد داشت. این روش به شما کمک می کند تا با امکانات کاملاً یکسان با تور اولیه اما قیمت ارزانتر سفر خوبی را تجربه کنید. لاین های اکونومی برای تور های ترکیه بیشترین تقاضا را در بین متقاضیان خواهند داشت.

تور استانبول از تبریز اقساطی

و اما برسیم به شرایط اقساطی که این روزها بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است. خوشبختانه با توجه به موقعیت شرکت، شرایط برای پرداخت اقساطی هزینه تور ترکیه فراهم شده است. به این ترتیب کسانی که علاقه به رزرو هتل های لوکس دارند و بهترین تور را انتخاب می کنند می توانند هزینه مورد نظر را طبق شرایط و به صورت دو الی چهار قسط پرداخت نمایند. مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت می شود و تور مورد نظر طبق شرایط زمانی رزرو خواهد شد به این ترتیب فرصت کافی برای پرداخت هزینه تور دارید و سفر خوبی را تجربه خواهید کرد.

تور استانبول از تبریز اقساطی

سوالات متداول

بهترین فصل خرید تور استانبول از تبریز چه زمانی است؟

معمولاً زمستان بهترین زمان برای خرید ارزان قیمت تور استانبول است. در صورتی که قصد شما سفر در فصل های بهار و تابستان و پاییز است می توانید زودتر اقدام به خرید کنید تا درگیر هزینه اضافی نشوید.

تعیین قیمت تور به چه صورت است؟

به طور کلی قیمت تور استانبول به دو عامل بلیط و هتل بستگی دارد. پرواز ترکیش معمولاً گرانتر خواهد بود.

تور لحظه آخری استانبول از تبریزی در چه زمانی بیشتر رویت می شود؟

معمولاً اوایل مهر شاهد تورهای لحظه آخری بیشتری به نسبت سایر زمان ها خواهیم بود. این زمان مدارس باز شده اند و امکان تکمیل نشدن صندلی ها زیادتر است.

دلیل قیمت متنوع تور استانبول از تبریز چیست؟

این موضوع به دلیل خدمات متفاوتی است که توسط مجری تور عرضه می شود. همینطور شرایط هتل و تعداد روز سفر نیز بر روی هزینه تاثیر می گذارد.