اگر حال و هوای سفر به سرتان زده و دوست دارید تا به خارج از ایران مسافرت کنید؛ قطعا استانبول، گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. این شهر ترکیه ای که در نزدیکی کشور ایران واقع شده؛ سفر زیبا و مهیجی را برایتان رقم می زند. استانبول پر از جاذبه های گردشگری است و می توان از این جاذبه ها، لذت وافر را برد. تقریبا تمامی شهرهای ایران، مجری تور استانبول هستند مانند اصفهان که هر ساله تورهای مسافرتی بسیاری را برگزار می کند تا متقاضیان تور استانبول از اصفهان بتوانند با رزرو آنها، سفرهای دلخواه خود را انجام دهند. در ادامه این نوشته قصد داریم تا بیشتر در رابطه با تور استانبول از اصفهان صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

ارزانترین تور استانبول از اصفهان

سفر کردن از طریق تورهای گردشگری، مزیت های زیادی دارد. مثلا یکی از مزیت های این سبک از سفر این است که مجبور نیستید 0 تا 100 برنامه سفر را به تنهایی بچینید. شما می توانید بار و بندیل سفر را بسته و مابقی ماجرا را به مجریان تور واگذار کنید. آنها مقدمات سفر را مهیا کرده و در روز موعود، شما را همراهی می کنند همچنین مجریان تور استانبول از اصفهان، در تمام مسیرهای سفر، کنارتان حضور داشته و یک سفر دسته جمعی و شاد را تدارک می بینند.

این نکته را باید در گوشه ای از ذهن به خاطر بسپارید که نرخ های تور استانبول متفاوت است. اگر هدف اصلی تان این است که ارزانترین تور را انتخاب کنید؛ باید کمی از انتظارات خود بکاهید. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که یک هتل 5 ستاره با تمام امکانات در اختیارتان قرار گیرد و یا با بهترین وسایل نقلیه به این شهر سفر کنید و در عین حال، بهای کمی را بپردازید البته اگر بهترین مجری تور را پیدا کنید؛ قطعا انتخاب های بهتری در انتظارتان بوده و با همان آیتم ها می توانید مقدمات ارزانترین تور استانبول را برای خود مهیا کنید.

قیمت تور استانبول از اصفهان

بحث قیمت از اهمیت زیادی برخوردار بوده و بسیاری از مسافران، همواره قیمت را اولویت اصلی شان قرار می دهند. باید به این موضوع توجه داشت که قیمت تور استانبول از اصفهان، تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد. برای مثال اگر این تور به صورت زمینی انجام گیرد؛ قطعا کاهش قیمت ها را به دنبال خواهد داشت. در حالی که سفر با وسایل نقلیه هوایی از جمله هواپیما، گرانتر است البته نوع ایرلاین نیز تعیین کننده قیمت می باشد. به جز این، نوع هتل و امکاناتی که به آن تعلق گرفته نیز در تعیین قیمت تور استانبول، تاثیرگذار خواهد بود.

هتل های 5 ستاره استانبول که شرایط و امکانات ویژه ای را در اختیار مسافران می گذارند؛ نرخ های بالاتری را شامل می گردند. در عوض هتل های 4 ستاره و 3 ستاره و یا هتل آپارتمان ها دارای نرخ پایین تری بوده و تاثیر مستقیم بر روی قیمت دارند. عامل بعدی که بر روی قیمت تور استانبول اثر می گذارد؛ آژانسی است که آن را برگزار می کند. گاهی یک تور در یک روز توسط چند آژانس برگزار می گردد که به دلیل رقابت و یا میزان خدمات، ممکن است قیمت ها دچار تغییر شوند.

قیمت تور استانبول از اصفهان

بلیط تور استانبول از اصفهان

استانبول یکی از زیباترین و پرطرفدارترین شهرهای ترکیه است که جمعیت بالایی دارد. بخشی از این شهر، آسیایی و بخش دیگر آن اروپایی است. این موضوع باعث شده تا توجه گردشگران به این منطقه گردشگری جلب گردد. به دنبال آن، افراد زیادی خواستار تهیه بلیط تور استانبول از اصفهان هستند. بلیط ها شامل چند نوع یعنی بلیط های زمینی و هوایی می گردند که با اخذ هر یک از آنها می توان سفری متناسب با آنها را انجام داد. برای مسافرانی که از مسیر طولانی، زود خسته می شوند؛ بلیط های هواپیمایی توصیه می شود؛ اما برای کسانی که عاشق لذت بردن از مسیر سفر هستند و دوست دارند سفر زمینی را تجربه کنند؛ بلیط عادی مناسب تر است.

هزینه تور استانبول از اصفهان چقدر است؟

در هر حال با تهیه هر یک از این بلیط ها می توان اماکن، فضاهای دیدنی و جاذبه های فراوان استانبول را از نزدیک دید و لمس کرد. یکی از دلایل مهمی که باعث شده تا گردشگران، بلیط تور استانبول را تهیه کرده و به سفر به این شهر بیندیشند؛ این است که مسافرت به آن بدون ویزا هم امکان پذیر می باشد. هر یک از گردشگران، این امکان را دارند که بدون ویزا و به مدت 3 ماه در این شهر اقامت داشته باشند.

تور استانبول از اصفهان لحظه آخری

اگر می خواهید سفر کم هزینه و مقرون به صرفه ای را به استانبول تجربه کنید؛ می توانید به سراغ تورهای لحظه آخری رفته و آنها را انتخاب نمایید. چرا؟ چون تورهای این چنینی، قیمت کمتری را برای مسافران در نظر می گیرند. قیمت تور در این حالت، 40 تا 70 درصد، کمتر از قیمت واقعی است. اگرچه قیمت این تور، ارزان است؛ اما امکانات و شرایطی که در اختیار مسافران قرار می گیرد، مشابه شرایطی است که سایر مسافران از آن بهره مند می گردند.

یکی از دلایل اصلی که باعث برگزاری تور استانبول از اصفهان لحظه آخری می شود؛ عدم تکمیل ظرفیت است. آژانس هایی که هنوز تعداد مسافران آن ها به حد نصاب نرسیده و با اتاق های تکمیل نشده هتل و صندلی های پر نشده مواجه اند؛ تصمیم به برگزاری تور لحظه آخری می گیرند. مسافرانی که کمی خوش شانس باشند؛ می توانند از این شرایط ویژه، نهایت بهره را ببرند.

تور استانبول از اصفهان لحظه آخری

تور استانبول از اصفهان اقساطی

با توجه به افزایش هزینه های سفر و عدم برخورداری برخی از افراد از توان مالی بالا، آژانس های گردشگری بسیاری تصمیم به اجرای تور اقساطی گرفته اند. هدف از این کار، فراهم نمودن شرایط سفر برای تمامی هموطنان عزیز ایرانی است. با این اقدام، هر فردی با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد؛ می تواند تور را تجربه کند؛ حتی اگر دارای توان مالی چشمگیری نباشد.

همچنین با برگزاری شرایط اقساطی، هیچ مانعی جلوی افراد قرار نداشته و آنها می توانند مانند سایر کسانی که وضعیت مالی مطلوبی دارند؛ سفر خاطره انگیزی به استانبول را پشت سر بگذارند. سفری که باعث عوض شدن روحیه آنها و تزریق انرژی به این افراد خواهد شد. قطعا کمتر کسی را می توان پیدا کرد که به چنین تورهایی علاقمند نباشد پس اگر با چنین فرصتی روبرو شدید، آن را از دست ندهید که ممکن است دیگران، زودتر از شما اقدام کرده و این فرصت را از دستتان بربایند.

تور استانبول 4 شب و 5 روز از اصفهان

اگر در چند وقت اخیر، فشارهای کاری زیادی را متحمل شده اید و فکر می کنید برای رفع خستگی، نیاز به یک تور مسافرتی دارید، تور استانبول از اصفهان را فراموش نکنید. با انتخاب این تور می توانید تعداد روزهای متفاوتی را در این شهر بگذرانید. برای این که سفرتان خیلی طولانی و خسته کننده نشود؛ پیشنهاد می دهیم تور استانبول 4 شب و 5 روز را امتحان کنید. با این انتخاب، فرصت کافی برای گشتن در استانبول و تماشای جاذبه های بی پایان و دل انگیز آن را خواهید داشت. در ضمن این فرصت را دارید که حسابی رفع خستگی کرده و با یک انرژی مضاعف به خانه و محل کارتان بازگردید. بهتر است به این پیشنهاد شیرین، فکر کنید!

مجری تور استانبول از اصفهان

مجری مستقیم تور استانبول از اصفهان

در حال حاضر مجموعه های بسیاری تحت عنوان مجری مستقیم تور استانبول از اصفهان فعالیت دارند. با یک انتخاب درست می توانید از بهترین شرایط و امکانات برخوردار شوید؛ اما اگر انتخابتان نادرست باشد؛ شرایط عکس را تجربه خواهید کرد. کافیست کمی هوشیاری به خرج داده و خدمات مجموعه ای که تصمیم به انتخاب آن دارید را بسنجید. با یک بررسی کامل و همه جانبه، تصمیمات صحیحی را اتخاذ خواهید کرد.

سوالات متداول

برای خرید تور استانبول از اصفهان، چه زمانی باید اقدام کرد؟

با توجه به اینکه قیمت تور استانبول با نزدیک شدن به زمان سفر، افزایش می یابد؛ باید از 3 الی 4 ماه قبل برای خرید اقدام کرد.

آیا تور لحظه آخری استانبول واقعیت دارد؟

بله. معمولا تور لحظه آخری استانبول در این ماه ها، بیشتر برگزار می شود: (مهرماه (زمان بازگشایی مدارس)، دی و خرداد ماه(آغاز فصل امتحان)، اواخر فروردین (بعد از عید)، بهمن و اسفند (شلوغی پایان سال).

چرا تورهای مشابه استانبول از اصفهان دارای تفاوت قیمت اند؟

به دلیل تفاوت در ارائه خدمات. برخی از تورها خدمات کمتر و بعضی دیگر خدمات بیشتری را در نظر می گیرند.

کدام ایرلاین از اصفهان به سمت استانبول، پرواز مستقیم دارد؟

ایرلاین ترکیش تنها ایرلاینی است که به صورت مستقیم و بدون توقف به استانبول پرواز دارد. با پرواز مستقیم، نهایتا چهار ساعت بعد در استانبول حضور خواهید داشت.