توسط: تاریخ انتشار: دی 18, 1401 0 دیدگاه

 

 

در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با تور مارماریس صحبت کنیم. مارماریس یکی از شهرهای کشور ترکیه می باشد که دارای جاذبه‌ های گردشگری بسیار زیاد است. با تهیه پکیج تور مارماریس می‌ توانید از جاذبه های گردشگری آن دیدن کرده و با یک قیمت بسیار مناسب درون این شهر زیبا اقامت کنید.

پس اگر می خواهید در رابطه با جاذبه های گردشگری شهر مارماریس و همچنین تور مارماریس و پکیج آن اطلاعات مناسبی به دست آورید تا پایان این مقاله ما با اوج آرام همراه باشید.

تور مارماریس هتل یو آل

تور مارماریس هتل یو آل

جاذبه های گردشگری مارماریس

اولین مکان دیدنی درون شهر مارماریس سواحل بسیار زیبا و شگفت انگیز آن می باشد. شهر مارماریس تا حدود پنج مایل سال بسیار زیبا و هیجان انگیز دارد. نزدیکترین ساحل ها به مرکز شهر مارماریس شامل سواحل ایسیملر، ساحل مرکزی و ساحل کلئوپاترا می باشند.

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری و بسیار زیبای شهر مارماریس قلعه مارماریس می باشد. این قلعه ترکیبی از هنر و معماری می باشد. این قلعه و موزه جزو یکی از تفرجگاه های عالی برای عاشقان تاریخ است. اگر شما نیز به تاریخ علاقه دارید بهتر است از این قلعه پر از رمز و راز دیدن کنید. قدمت این قلعه بسیار زیاد است و گفته می‌ شود یونانی ها این قلعه را ساخته اند. این قلعه بر روی تپه های پشت مارینا بنا شده است و دارای ۷ قسمت اصلی می باشد.

دو قسمت از این ۷ قسمت برای بازدید عموم است و بقیه سالن ها به انبار گالری های هنر و سالن باستان شناسی اختصاص پیدا کرده اند.

شما هر روزه می توانید از هشت و نیم صبح تا ۷ بعد از ظهر از این قلعه دیدن کنید. شهر دالیان جزو یکی از جاذبه ها و مکان های دیدنی مارماریس است. می توان گفت این شهر شهرت جهانی دارد. این شهر به علت وجود رودخانه دالیان و سواحل ایزوتو، کارتاکارتاس، شهر باستانی کائونوس و … شهرت پیدا کرده است. البته در نظر داشته باشید که این شهرت بیشتر به خاطر رودخانه دالیان است.

افرادی که می خواهند تفریح کنند و همچنین علاقه زیادی به  مکان های تاریخی و دیدنی دارند، این شهر یک انتخاب بسیار عالی برای آن ها است. زیرا می توانند از تمام جاذبه‌ های مورد علاقه خود دیدن کرده و لذت ببرند.

تور مارماریس

تور مارماریس

بهترین زمان سفر به شهر مارماریس

اگر شما قصد خرید تور مارماریس را دارید و می خواهید به این شهر زیبا سفر کنید، بهتر است فصل تابستان را برای این کار انتخاب کنید. افراد بسیار زیادی این فصل را برای سفر به شهر مارماریس انتخاب می‌ کنند تا بتوانند از آب و هوای بی نظیر آن در فصل تابستان بهره برده و بر روی ساحل داغ آن دراز بکشند و آفتاب بگیرند.  اگر می خواهید قیمت تور مارماریس خود را کاهش دهید بهتر است فصل اردیبهشت و شهریور را برای سفر انتخاب کنید.

در فصل شهریور و اردیبهشت به دلیل خنک شدن هوا تعداد گردشگران این شهر کاهش پیدا می‌ کند. به همین دلیل قیمت تور مارماریس نیز کاهش پیدا کرده و افراد می‌ توانند با قیمت مناسب تر، پکیج تور مارماریس را خریداری کرده و به این شهر زیبا سفر کنند.

در نظر داشته باشید که در نیمه دوم شهریور به دلیل آب و هوای سرد این شهر شما می توانید با قیمت بسیار مناسب سفر خود را انجام دهید، پس اگر می خواهید هزینه های تور مارماریس خود را کاهش دهید این دو ماه را برای سفر به این شهر انتخاب کنید. در نظر داشته باشید فصل تابستان برای سفر به مارماریس اصلا مقرون به صرفه نیست، زیرا گردشگران بسیاری به دلیل آب و هوای این شهر فصل تابستان را برای سفر انتخاب می کنند. به همین دلیل افراد باید هزینه‌ های بسیار بالاتری بپردازند‌. ازدحام جمعیت در شهر مارماریس و در فصل تابستان بسیار زیاد است.

نحوه برگزاری تور مارماریس

شما با مراجعه به آژانس گردشگری اوج آرام می توانید تور مارماریس خود را خریداری کنید. این تور به صورت هوایی برگزار می شود. البته تعطیلات نوروز نیز یک انتخاب عالی برای شما است تا بتوانید به این شهر سفر کنید. بسیاری از افراد در ایام نوروز تورهای زمینی شهر مارماریس را خریداری کرده و به این شهر سفر می کنند. اگر شما اگر شما تور هوایی را انتخاب می کنید باید در نظر داشته باشید که پرواز مستقیم به این شهر وجود ندارد.

هواپیما در شهر دالامان و یا ازمیر فرود می آید و بعد از فرود هواپیما یک وسیله نقلیه شما را به شهر مارماریس خواهد برد. از شهر ازمیر تا شهر مارماریس حدودا شما سه ساعت و نیم در حرکت خواهید بود.

هتل یو آل تور مارماریس

هتل یو آل تور مارماریس

از شهر دالامان باید یک ساعت و نیم حرکت کنید تا به شهر مارماریس برسید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید افرادی که در ایام نوروز و با تور زمینی قصد سفر به شهر مارماریس را دارند می توانند از تبریز به صورت مستقیم به سمت این شهر حرکت کنند.

هتل یو آل تور مارماریس

درون شهر مارماریس نیز مثل شهر های دیگر ترکیه هتل های یو آل و آل نیز وجود دارند. می توانید با کیفیت ترین هتل های یو آل و آل را انتخاب  کنید. با انتخاب این هتل ها دیگر نیازی نیست که هزینه‌ های جانبی و اضافه برای تفریحات خارج از هتل و یا غذا بپردازید.‌شما با انتخاب این هتل ها می توانید ۲۴ ساعت در هتل مانده و از تفریحات داخل آن استفاده کنید. همچنین می توانید از غذا های نامحدود موجود در آن نیز بهره ببرید.

هتل های مارماریس شامل هتل های اقتصادی و هتل‌های لوکس می‌ باشد. هتل های اقتصادی شهر مارماریس کیفیت خوبی دارند اما اگر شما می‌ خواهید درون یک هتل لوکس و بی نظیر اقامت گزینید می توانید هتل های یو آل را انتخاب کنید.

یکی از این هتل ها هیلیتون دالامان است که از کیفیت بسیار عالی برخوردار می باشد. اگر شما قصد سفر به این شهر را دارید می توانید تورهای ۷ روزه آن را از آژانس گردشگری اوج آرام تهیه نمایید. البته می‌ توانید مدت اقامت خود را افزایش داده و با پروازهای ترک یا عربی رفت و آمد کنید. اما در نظر داشته باشید که با این کار قیمت تور بسیار افزایش پیدا می‌ کند و خرید آن برای شما به صرفه نیست.

ترکیه

ترکیه

خرید تور مارماریس لحظه آخری

بسیاری از افراد که قصد دارند به شهر مارماریس سفر کنند می‌ توانند تور مارماریس لحظه آخری خریداری نمایند. می توانید از آژانس گردشگری اوج آرام این تور را خریداری کنید. به این صورت می توانید با قیمت بسیار مناسب این تور را تهیه کرده و با عزیزان خود به این شهر زیبا سفر کنید. تور لحظه آخری مارماریس سبب می‌ شود تا افراد با قیمت بسیار پایین تر از حد معمول به این شهر سفر کرده و از امکانات آن استفاده کنند.

تور لحظه آخری این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با یک پرواز عالی و مناسب به شهر مارماریس رفته و از هتل های یوآل آن با قیمت بسیار پایین تر از حد معمول استفاده کنید. شما با خرید تور لحظه آخری در فصل تابستان نیز می‌ توانید قیمتی پایین تر از قیمت معمول بپردازید.

تور لحظه آخری

تور لحظه آخری

اگر تور لحظه آخری را در فصل‌ هایی مانند شهریور و اردیبهشت خریداری کنید نیز می توانید با قیمتی بسیار پایین و مناسب سفر خود را شروع نمایید. همچنین افرادی که تعداد شان برای سفر زیاد می باشند نیز می‌ توانند از امکانات و تخفیفات بسیار خوبی بر روی تورهای لحظه آخری خود بهره‌ مند شوند. البته در نظر داشته باشید که اگر قصد این کار را دارید ممکن است که پرواز برای شما در لحظه آخر جایی نداشته باشد.

اما با خرید تور لحظه آخری خود از این آژانس دیگر نگرانی در این زمینه نخواهید داشت. زیرا می‌ توانید بدون هیچ نگرانی تمام کار های خود را به آن ها سپرده و تنها از اوقات بسیار خوش خود درون سفر لذت ببرید.

جمع بندی

در این مطلب قصد داشتیم تا در رابطه با جاذبه های گردشگری مارماریس و تور مارماریس اطلاعات بسیار مفیدی را به شما ارائه دهیم. همچنین شما را با مزیت های خرید تور مارماریس لحظه آخری آشنا کنیم.

اگر شما می خواهید تور مارماریس هتل یو آل خریداری کنید می توانید با قیمت های بسیار مناسب این کار را انجام دهید. خرید لحظه آخری سبب می شود تا شما تور مارماریس ارزان را پیدا کرده و سفر خود را شروع نمایید. همچنین در این مطلب قصد داریم شما را با یک آژانس هواپیمایی بسیار معتبر آشنا کنیم. با این آژانس می توانید برای هر کشوری که قصد دارید تور خود را خریداری کرده و از قیمت‌ های بسیار عالی و مناسب آن استفاده کنید.

تور مارماریس نیز یکی از تورهای بسیار پرطرفدار می باشد که هرسال ایرانیان بسیار زیادی به آن سفر می‌ کنند. در ایام نوروز ایرانیان زیادی تمایل دارند به مارماریس رفته و از جاذبه های آن دیدن کنند. همانطور که گفته شد تابستان یکی از فصل های بسیار عالی و بینظیر برای سفر به مارماریس می باشد. اما شما می‌ توانید از فصل های دیگر نیز استفاده کرده و با قیمتی بسیار عالی و مناسب به این شهر سفر کنید.

در نظر داشته باشید در هر فصل این شهر دارای جاذبه های بسیار زیادی می باشد و دیدن آن خالی از لطف نیست. امید است با این مطالب توانسته باشید اطلاعات بسیار سودمندی به دست آورده و اگر قصد انجام این سفر سفر را دارید بتوانید خرید خود را از این آژانس هواپیمایی انجام داده و یکی از بهترین سفرهای خود را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید