توسط: تاریخ انتشار: شهریور 20, 1401 0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با تمام جزئیات مرتبط با تور آنتالیا لحظه آخری صحبت کنیم.

تور آنتالیا لحظه آخری

آنتالیا یکی از شهرهای کشور ترکیه می باش. به علت آب و هوای بسیار عالی و هتل های زیبا و ساحلی یکی از مقصدهای گردشگری اکثر مردم دنیا است. مخصوصاً ایرانیان که عید نوروز و ایام تابستان را به این شهر سفر می کنند تا بتوانند اوقات خوشی را سپری کنند. پس تا پایان این مقاله با اوج آرام همراه باشید تا با این شهر زیبا و توریستی آشنا شوید.

 

تور آنتالیا لحظه آخری

قیمت تور آنتالیا

قیمت تور آنتالیا با توجه به شرایط آب و هوایی و فصلی که افراد در آن قصد سفر دارند متفاوت می باشند. می توان گفت در فصل تابستان و بهار تور آنتالیا دچار افزایش قیمت می شود. اما قیمت این تور در فصل های پاییز و زمستان به دلیل سردی هوا بسیار کاهش پیدا می کند. البته قیمت تور آنتالیا کاملاً بستگی به هتلی که فرد انتخاب می‌ کند و نوع پرواز او نیز دارد. ممکن است فردی پروازهای ایرانی را انتخاب کند. پروازهای ایرانی به صورت مستقیم  به این شهر نمی روند. همچنین ممکن است فردی پرواز های ترکیه را انتخاب کند و مستقیم به خود شهر آنتالیا سفر کند. این تفاوت در نوع پرواز و سفر سبب ایجاد یک تفاوت قیمت در انواع تور آنتالیا می شود. شما می توانید از این صفحه با مشاوران آژانس مسافرتی اوج آرام تماس بگیرید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

تور زمینی آنتالیا

بعضی از افراد برای سفر به آنتالیا تور زمینی این کشور را انتخاب می کنند. مدت و شرایط این تور بستگی به آژانسی دارد که فرد قصد دارد با آن سفر خود را شروع کند. اما همانطور که از نام این تور مشخص است افراد به وسیله اتوبوس های مخصوصی سفر خود را شروع کرده و به پایان می رسانند.  این سفر شامل ده روز می باشد. افراد به وسیله اتوبوس های وی آی پی حدوداً ۲۵ نفره سفر خود را شروع کرده و عازم کشور ترکیه می شوند. البته می توانند از اتوبوس های خود کشور ترکیه نیز استفاده کنند.

همچنین با استفاده از این تور شامل بیمه مسافرتی نیز می شوند. می توان گفت قیمت این تور اگر به صورت زمینی باشد بسیار کمتر از تور هوایی است. تور زمینی این امکان را برای همه افراد ایجاد کرده است که با قیمت بسیار مناسب بتوانند به این شهر زیبا و بسیار رویایی سفر کنند. همچنین اوقات خوشی را با خانواده خود سپری کنند.

تور زمینی آنتالیا

تور آنتالیا لحظه آخری 

تور آنتالیا لحظه آخری یک امکان بسیار ویژه است برای افرادی که قصد دارند تور آنتالیا را رزرو کنند. افراد می توانند این تور را به صورت لحظه آخری خریداری نمایند. البته ریسک این کار بسیار زیاد است و ممکن است در لحظه آخر ظرفیت خالی برای رزرو وجود نداشته باشد. اما در بعضی مواقع افراد می‌ توانند در لحظه آخر یک تور بسیار قیمت مناسب را با شرایط عالی رزرو نمایند. برای اطلاع از انواع آفر های تور آنتالیا لحظه آخری می توانید با آژانس مسافرتی اوج آرام تماس حاصل فرمایید.

به این صورت می‌ توان با قیمتی بسیار مناسب و ایده آل یک سفر رویایی و خاطره انگیز را تجربه کنند. تور لحظه آخری شامل تخفیف بسیار زیادی می باشد. افراد می توانند تور را با قیمت بسیار کمتر از آنچه که باید خریداری کنند.

این یک امکان بسیار خاص و ویژه برای افرادی می باشد که قصد سفر به این شهر را دارند اما دوست ندارند هزینه ای زیاد پرداخت کنند. با این فرصت می توانند با قیمت بسیار پایین و مناسب این کار را انجام دهند. در نظر داشته باشید که اگر تعداد شما زیاد است انجام این کار تا حدودی ریسک دارد. خرید تور لحظه آخری برای افرادی که یک الی دو نفر هستند بسیار مناسب می باشد و می توانند از ظرفیت موجود در واپسین لحظات استفاده کنند.

تور آنتالیا ارزان

همانطور که در مطالب بالا صحبت کردیم افراد اگر بخواهند تور آنتالیا را لحظه آخر خریداری کنند می توانند با قیمت بسیار مناسب این کار را انجام دهند. البته یک روش دیگر برای تهیه تور آنتالیا ارزان قیمت وجود دارد. این روش این است که افراد می توانند این تور را در فصل های زمستان و یا پاییز خریداری کنند. در این فصل ها به علت سردی هوا این تور بسیار ارزان قیمت و مناسب می باشد. البته باید افراد در نظر داشته باشند که نمی توانند از تمام امکانات هتل استفاده کنند. زیرا استفاده از استخر در هوای سرد زمستان امکان پذیر نمی باشد. اما افراد می توانند از زیبایی ها و آرامش این شهر کاملا بهره برده و سفری خاطر انگیز را تجربه کنند.

 

تور آنتالیا ارزان

تور آنتالیا از اصفهان

افرادی که ساکن شهر اصفهان هستند می‌ توانند تور آنتالیا را از این شهر خریداری کنند. این افراد می توانند به طور مستقیم از شهر اصفهان به شهر آنتالیا پرواز نمایند. البته در نظر داشته باشید که اگر قصد سفر زمینی دارید می توانید تور زمینی آن را تهیه کنید. اصفهان با داشتن فرودگاهی بزرگ تمام حجم مسافرین را به راحتی جابجا می کند. البته سفر از شهر اصفهان به شهر آنتالیا نیز مانند سایر شهر های ایران با مشکل همراه می باشد. افراد به طور مستقیم نمی توانند به شهر آنتالیا سفر کنند. بلکه باید در یک شهر دیگر به مدت یک ساعت توقف داشته و بعد از آن به شهر آنتالیا پرواز کنند.

آفر ویژه تور آنتالیا

اگر شما نیز به دنبال رزرو تور آنتالیا هستید و دوست دارید با خانواده خود زمانی را به این شهر سفر کرده و خاطرات خوشی را تجربه نمایید می توانید از آفر های ویژه تور آنتالیا لحظه آخری اوج آرام استفاده کنید. آژانس هواپیمایی اوج آرام بر روی تور های آنتالیا خود آفرهای ویژه ای می گذارد. این آفرها و تخفیف ها سبب می‌ شود که افراد بسیار زیادی به راحتی بتوانند از کشور ترکیه دیدن کنند. همچنین افراد بیشتری روز به روز درحال خرید تورهای ترکیه و آنتالیا از آژانس هواپیمایی اوج آرام هستند. این آفر ها لحظه آخری برای افرادی که قصد سفر و رزرو تور آنتالیا را نیز دارند نیز بسیار به صرفه می باشد.

افراد می توانند با قیمت های بسیار پایین و مناسب تور آنتالیا را رزرو کرده و به مدت یک هفته از امکانات هتل های یوآل این شهر بهره مند شود. پس اگر شما هم می خواهید به این شهر سفر کنید و به دنبال قیمت مناسبی برای رزرو تور می باشید بهتر است چندین آژانس هواپیمایی را بررسی کرده تا بتوانید مناسب ترین تور را  با آفر ویژه پیدا نمایید.

آفر ویژه تور آنتالیا

حراج تور آنتالیا

یک راه حل دیگر برای خرید تور آنتالیا با قیمت مناسب این است که افراد در زمان حراج تور آنتالیا خرید خود را انجام دهند. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که حراج تور آنتالیا در چه مواقعی اتفاق می افتد. همچنین شما از چه طریق می توانید از این حراج اطلاع پیدا کنید. می توان گفت حراج تور آنتالیا بیشتر در زمان های پاییز و زمستان که هوای این منطقه سرد می باشد اتفاق می افتد. حراج تور آنتالیا یک ایده جالب از سمت آژانس های هواپیمایی می باشد.‌

این آژانس ها به دلیل جذب مشتری بیشتر این حراج را بر روی تور خود قرار می دهند تا افراد به دلیل قیمت پایین آن تمایل پیدا کنند تا در فصل سرد سال نیز این تور را خریداری کنند. این کار هم برای آژانس های هواپیمایی و هم برای خود افرادی که این‌ تور را خریداری می‌ کنند یک امکان عالی و بسیار به صرفه می باشد.

اطلاعات تور آنتالیا لحظه آخری

امروزه افرادی که قصد سفر به شهر آنتالیا را دارند می توانند اطلاعات تور آنتالیا را از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و کانال های تلگرامی به راحتی و در سریعترین زمان ممکن به دست آورند. این شبکه ها سبب شده اند که افراد بدون فوت وقت و بدون هیچ سختی بتواند اطلاعات دقیق و درست این تورها را متوجه شوند و در صورت نیاز اقدام به خرید نمایند. اطلاعات درست و دقیق در مورد تور می‌ تواند افراد را بسیار کمک کند تا یک خرید درست و مناسب داشته باشند.

این اطلاعات می تواند شامل نوع پرواز، ساعت پرواز، نوع هتل، امکانات هتل، تولید لیدر و … باشد. این اطلاعات اگر به صورت دقیق و درست بیان شود ممکن است یک راه عالی برای جذب مشتری بیشتر نیز باشد. با داشتن یک سری امکانات ویژه بر روی تور ها افراد ترغیب می شوند تا از تور مورد نظر خرید خود را انجام دهند. دادن اطلاعات درست را باید حتما در دستور کار خود قرار دهید تا هیچ نکته مبهمی برای مشتری باقی نماند.

تور آنتالیا 

اگر شما قصد سفر به آنتالیا را دارید بهتر است از تور آنتالیا ۱۴۰۱ نهایت استفاده را ببرید. این تور از عید نوروز تا آخرین روز سال دایر است و شما می توانید از تمام امکانات ویژه و بی نظیر آن بهره مند شوید. اگر قیمت برای شما ملاک نیست، ما فصل بهار و تابستان را برای سفر به شهر آنتالیا به شما پیشنهاد می‌ کنیم. زیرا در این فصل می‌ توانید از هوایی بسیار مطبوع و دلنواز استفاده کنید و لذت ببرید.

تور آنتالیا 1401

لیست قیمت تور آنتالیا لحظه آخری 1401

تور آنتالیا جزو آن تور هایی می باشد که بسیار از تنوع قیمتی بالایی برخوردار است. بهتر است شما قبل از هر اقدامی ابتدا نوع سفر خود را مشخص کنید. اگر قصد سفر زمینی دارید تور زمینی مناسب شما می باشد و اگر‌ سفر هوایی مد نظرتان است تور هوایی را می‌ توانید خریداری و رزرو نمایید. قیمت تور آنتالیا به دلیل تنوع هتل ها و تنوع حمل و نقل بسیار متنوع می باشد. می توان گفت افراد با هر بودجه و هر نوع خواسته و نیازی می توانند از این لیست، یک تور مناسب و بسیار عالی را انتخاب کنند. هیچ کس از این لیست دست خالی بر نمی‌ گردد.زیرا این لیست با توجه به بودجه همه افراد طراحی شده است.

پکیج تور آنتالیا

یک راه عالی برای سفر به آنتالیا خرید پکیج  تور آنتالیا می باشد. شما با این پکیج می توانید قیمتی بسیار مناسب  را پرداخت کنید. پکیج  شامل پرواز رفت و برگشت و اقامت هتل می باشد. مطمئنا اگر شما بلیط هواپیما را جدا خریداری کنید و بعد از آن اقدام به رزرو هتل نمایید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما پکیج تور این امکان را به شما می‌ دهد که پرواز مورد نظر و هتل مدنظر خود را با قیمتی بسیار پایین و مناسب رزرو نمایید و از امکانات عالی و بی نظیر آن استفاده نمایید.

پکیج تور آنتالیا

تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲

می توان گفت تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۲ یک امکان بسیار عالی برای گذراندن اوقات فراغت شما در ایام نوروز می باشد. هوای بسیار دلپذیر در فصل بهار می تواند یک تجربه ناب و بسیار عالی برای افراد را رقم بزند. شما می توانید تعطیلات نوروز را بدون هیچ نگرانی به شهر زیبای آنتالیا سفر کنید و در کنار خانواده و عزیزان خود اوقات دلپذیری را تجربه نمایید. شهر آنتالیا با داشتن هتل های فراوان و زیبا و ساحلی توانسته است هر سال گردشگران زیادی را به شهر آنتالیا و کشور ترکیه جذب کند و یک قطب گردشگری بسیار قوی باشد.

تور آنتالیا پاییز

همانطور که در مطالب بالا عنوان کردیم تور آنتالیا در فصل پاییز از قیمت بسیار پایین تری برخوردار است. زیرا در این فصل هوا کمی سرد می‌باشد و افراد کمی تمایل دارند تا به این شهر سفر کنند. اگر شما  قصد سفر به شهر آنتالیا با قیمت بسیار مناسب را دارید می توانید از تور آنتالیا پاییز استفاده کنید و به این شهر زیبا سفر کنید.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

می توان گفت بهترین زمان سفر به آنتالیا و رزرو تور آنتالیا ایام بهار و تابستان می باشد. در این فصل هر سال گردشگران زیادی تمایل دارند تا به شهر آنتالیا سفر کنند و از زیبایی های آن و هوای دلپذیر این شهر استفاده نمایند.

تور آنتالیا ارزان و تور آنتالیا قیمت مناسب 

در مطالب بالا سعی کردیم تا در رابطه با تمام جزئیات مرتبط با تور آنتالیا صحبت کنیم. تور آنتالیا قیمت مناسب را می توانید از آژانس هایی که آفر های ویژه بر روی تور های خود می گذارند تهیه کنید. این آژانس‌ها برای جذب مشتری بیشتر تورهای خود را با درصد تخفیف بالایی ارائه می‌ دهند. این یک امکان عالی برای شما می باشد تا تور آنتالیا ارزان قیمت را تهیه کرده و از این فرصت استفاده کنید.

بهترین زمان تور آنتالیا

چگونه به آنتالیا برویم

اگر شما قصد سفر به شهر آنتالیا را دارید می توانید هم از طریق زمینی و هم از طریق هوایی این کار را انجام دهید. امروزه آژانس های زیادی هستند که می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند و با توجه به بودجه شما بهترین گزینه را در اختیارتان قرار دهند. تا یک سفر ایمن و بسیار دلپذیر و خاطره انگیز را تجربه نمایید

آیا هتل های آنتالیا از تنوع خوبی برخوردار هستند؟

می توان گفت هتل های شهر آنتالیا یکی از باکیفیت ترین و متنوع ترین هتل های موجود در کشور ترکیه هستند. شما با هر بودجه و سلیقه ای می توانید از امکانات این هتل ها استفاده کنید و یک تجربه بی نظیر و تکرار نشدنی را کسب نمایید.

برای رزرو تور آنتالیا لحظه آخری با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید