درباره

در باره ما

(تاریخچه, خدمات)

فعالیت آژانس مسافرتی اوج آرام در زمینه های:

فروش بلیط هواپیما ، قطار ، اتوبوس در داخل و خارج از کشور (اروپا ، آمریکا ، کانادا و کلیه کشور ها )

اخذ ویزا ( کانادا ، اروپا (فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ) رزرو هتل در سراسر دنیا (کانادا ، اروپا و واچر های سفارتی )

خدمات سفارت کانادا ، انگلیس ، استرالیا ، نیوزلند ، فرانسه ، ژاپن ، برزیل و کلیه کشورها در داخل و خارج از ایران ( تعیین وقت سفارت خانه ها فوری و عادی ، واریزی سفارت خانه ها ، پرکردن فرم ، چک لیست مدارک )

خدمات لیدر فارسی زبان یا محلی و اجرای ترانسفر و گشت در اروپا ، کانادا و کلیه کشورها

مجری برگزاری تورهای خارجی از قبیل تورهای اروپا ، کانادا ، برزیل ، آفریقای جنوبی ، انگلیس ، استرالیا و کلیه کشور های جهان

همواره در تلاش هستیم با بکارگیری از فنا وری های مدرن و آنلاین در زمینه رزرواسیون تور هتل و پرواز برای راحتی خرید خدمات گردشگری و اجرای با کیفیت خدمات را فراهم کنیم .


ارزش های ما

هدف اصلی ما تهیه بهترین تور و یا بلیط با مناسبترین نرخ برای مشتریان می باشد. این دفتر با استخدام پرسنلی مودب و پاسخگو، تلاش نموده تا محیطی کاملا دوستانه برای مشتریان خود بوجود آورد چنانچه تمام مشتریان، ما را جزئی از خانواده خود بدانند و ما نیز مشتریان را جزئی از خانواده خود بدانیم.


مشتریان ویژه

تجربه های بعدی و مکان های خود را پیدا کنید.
مسافرت با اوج ارام يعني مسافرت در كمال آرامش و اطمينان از مهيا بودن تمامي شرايط براي داشتن يك سفر خوب و بي نظير.داشتن همراهي به تمام معنا حرفه اي و دلسوز و قابل اعتماد.

سارا کمالی
برنامه ریزی سفر کاملا با دقت انتخاب شده بود و همه چیز در طول سفر عالی بود و برای هر سلیقه ای، انتخابی وجو‌د داشت. لیدر ها بسیار مسلط، مودب و خوشرو و صبور بودند.امیدوارم به زودی سفر جدیدی را بااوج ارام تجربه کنم.

حسن محسنی
از شروع مقدمات مسافرت کلیه کارها ار قبیل ویزا و توجیه تا پرواز بخوبی انجام شد در مدت مسافرت و دیدار از شهرهای مختلف اسپانیا هم با وجود راهنمای آگاه و دلسوز و خوش اخلاق بسیار عالی بود و هیچگونه اشکالی پیش نیامد مخصوصا همه نقاط دیدنی از قبل برنامه ریزی شده بود با تشکر

سعید عزیزی
توسعه
"با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم در گشت‌هایی که راهنما معرفی می‌کند ,امروز در وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم یکی از برنامه‌های پیشنهادی که راهنما ارائه می‌دهد مانند گشت یک روزه دیدار سایر جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی این شهر برویم."

علی موسوی
مدیرعامل
-

با متخصص خود تماس بگیرید 741-765-88-021

تمام تورها

شرکت خدمات مسافرتی اوج ارام
ارسال به واتس آپ