تور قشم

تور قشم

بیشتر مردم جهان وقتی به سفر به ایران فکر می کنند ، به شیراز و اصفهان و یزد فکر می کنند شهرهایی با تمدن کهن. گردشگران خارجی کمی به سفر به جزیره های ایران مثل کیش و قشم فکر می کنند. هر دو جزیره مناطق آزاد تجاری هستند و گردشگران خارجی تا 14 روز به ویزا نیاز ندارند. قشم بزرگترین جزیره به شکل دلفین در خلیج فارس است. جزیره ایی با دیدنی هایی از قبیل جزایر بکر ، جنگل ها ، دره ها و غار ها ، حیوانات وحشی ، میراث فرهنگی و … تور قشم برای کسانی که عاشق طبیعت بکر و دیدنی هستند توری ایده آل می باشد. چندی از این دیدنی های را با هم مرور می کنیم.

جنگل های دریایی حرا

این جنگل واقع در شمال غربی قشم در سواحل دریای عمان و خلیج فارس می باشد. وسعت این جنگل حدود 8000 هکتار می باشد. این مکان زیستگاه درختان خانواده شاه پسند ها است که ریشه هایشان در آب و نمایان است. این درختان در طول زمان این توانایی را پیدا کرده اند که با آب شور سازگاری پیدا کنند و حتی نمک این آب ها را دفع کنند و به آب شیرین تبدیل کنند. این درختان جزو درختانی هستند که در تمام فصول سال سبز می باشند. این جنگل زیستگاه انواع پرندگان و جانواران است. یکی از دیدنی ترین مکان ها در تور قشم جنگل های حرا می باشد.

قلعه پرتغالی ها

یکی از جاذبه های گردشگری تور قشم قلعه پرتغالی ها است که در سال 1507 در ضلع شمالی جزیره قشم توسط یک ملوان پرتغالی ساخته شده است. با ساختن چندین قلعه در بنادر و جزایر جنوبی ایران ، پرتغالی ها اقتدار کاملی را در جنوب ایران به دست آورده بودند و بدین ترتیب کنترل جاده تجاری دریایی بین هند و اروپا را به دست آوردند و تسلط آنها بر این آبراه مهم دریایی 110 سال به طول انجامید.

جزیره ستارگان

دره ستارگان یکی از زیباترین شاهکارهای طبیعت در جزیره قشم در جنوب ایران است. بومیان داستانهای زیادی راجع به آن می گویند و وقتی در محیط دره قرار می گیرید ، وارد فضایی می شوید که حس مرموزی را به شما القا می کند. طبق افسانه های محلی ، سال ها پیش ستاره ایی از آسمان سقوط کرد و این مناظر زیبا را بوجود آورد. علاوه بر این ، بومیان قشم معتقدند این مکان محل سکونت اجنه است و به همین ترتیب ، آنها شبانه به دره نمی روند. ویژگی ها و جاذبه های منحصر به فرد دره ستارگان باعث شده است تا یونسکو این دره را (به عنوان بخشی از ژئوپارک قشم) به عنوان مناطق طبیعی به رسمیت بشناسد. ژئوپارک قشم با تمام جاذبه های طبیعی و تاریخی خود ، تنها ژئوپارک در خاورمیانه است. با تور قشم می توانید از این ژئوپارک دیدن کنید.

جزیره ناز

فرو کش کردن آب دریا در جزیره ناز باعث می شود که علاقه مندان به تماشای جاذبه های طبیعی قشم بتوانند در ساحل قدم بزنند و رانندگی کنند. این باعث می شود این جزایر به یکی از هفت شگفتی قشم تبدیل شود. جزیره ناز در 22 کیلومتری قشم ، تنها مکانی است که افراد می توانند تا فاصله یک کیلومتری در آبهای آبی خلیج فارس قدم بزنند یا رانندگی کنند ، و این یکی از جاذبه های گردشگری ویژه قشم است. این جزیره حدود سه هکتار وسعت دارد. به دلیل سطح مسطح آن و 5 الی 10 متر صخره های سنگی و نبود ساحل ماسه ایی تا جایی که دریا تمام می شود در ساحل ، نوار باریک از زمین ایجاد می شود که آنها را به سواحل منطقه وصل می کند. این پدیده دوام چندانی ندارد ، اما هر چقدر هم کوتاه باشد ، گردشگران می توانند وارد جزایر ناز شده و تنگه هرمز ، جزیره لارک و همه زیبایی های جهان را از مرکز خلیج فارس آبی تماشا کنند و خداوند را به خاطر آفرینش این زیبایی ها ستایش کنند. عبور از کنار دریا با پای پیاده رویایی است که هر روز در قشم محقق می شود و بسیاری از دوستداران طبیعت از این فرصت استفاده می کنند. تور قشم این فرصت را برای طبعیت دوستدان فراهم می کند.

جزیره هنگام

جزیره هنگام یکی از جزایر ایران در خلیج فارس است که در جنوب جزیره قشم با دهکده های کوچک و با مساحت 50 کیلومتر مربع واقع شده است و دارای معادن نمک ، خاک و سرب است. در کنار این ساحل زیبا می توانید به تماشای دلفین ها بایستید. 36 کیلومتر مساحت دارد و اگر آن را بر روی نقشه مشاهده کنید ، خواهید دید که به نظر می رسد مانند یک مخروط کوتاه شده است. برای رسیدن به جزیره هنگام باید حدود 2 کیلومتر از جزیره قشم طی کنید. آنچه در مورد این جزیره جالب است این است که در هنگام ، شما وسیله نقلیه ای نمی بینید. همه چیز آرامش بخش است و هیچ خیابانی در این جزیره وجود ندارد. در هنگام سه دهستان وجود دارد: هنگام قدیم ، هنگام جدید یا ماشی و غیل. جزیره های زیبا و بکر از جاذبه های تور قشم است.

جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

021-88-765-741

Call Now Buttonمشاوره رایگان